РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ!

18 філій в Україні
Пн-Пт с 9:00 до 16:00 Сб 9:00 до 15:00 Нд вих.
Пн-Пт с 9:00 до 16:00 Сб 9:00 до 15:00 Нд вих.
Пн-Пт с 9:00 до 16:00 Сб 9:00 до 15:00 Нд вих.
Пн-Пт с 9:00 до 16:00 Сб 9:00 до 15:00 Нд вих.
Пн-Пт с 9:00 до 16:00 Сб 9:00 до 15:00 Нд вих.
Пн-Пт с 9:00 до 16:00 Сб 9:00 до 15:00 Нд вих.
Пн-Пт с 9:00 до 16:00 Сб 9:00 до 15:00 Нд вих.
Пн-Пт с 9:00 до 16:00 Сб 9:00 до 15:00 Нд вих.
Пн-Пт с 8:00 - 18:00 тимчасово закрито
Пн-Пт с 8:00 - 17:00 тимчасово закрито
Пн-Пт с 8:00 - 18:00 тимчасово закрито
Пн-Пт с 8:00 - 18:00 тимчасово закрито
Пн-Пт с 8:00 - 18:00 Сб с 9:00-15:00 Нд вих.
Пн-Пт с 9:00 до 16:00 Сб с 9:00 до 15:00 Нд вихідний

Ефективне утеплення внутрішніх стін квартири своїми руками

На жаль, літо швидкоплинно. І з настанням осені, коли температура повітря в квартирі знижується і вже стає якось незатишно, багато хто починає серйозно замислюватися про те, як ефективно утеплити своє улюблене «гніздечко». І особливо це питання турбує жителів багатоповерхових будинків. Промерзання стін панельних будинків і «хрущовок» - звичне явище. Варто відзначити, що найгірший в даній ситуації, крім холоду у всіх кімнатах, - при відлиги на стінах будинку завжди утворюється конденсат, який згодом призводить до утворення грибка і цвілі. А це вже негативно позначається в першу чергу на здоров'я людей і домашніх вихованців, що мешкають в квартирі. Та й на якості стін, безсумнівно, це відіб'ється.

Щоб забезпечити надійний захист квартири від холоду і згубного впливу конденсату, необхідно якісно утеплити стіни, які піддаються промерзання в зимову пору року. Звичайно ж, максимальний ефект буде досягнутий в тому випадку, коли утеплення стін буде здійснюватись із зовнішнього боку. Але роботи по зовнішньому утепленню приміщення - дорогі, і по кишені доступні не кожному. Але не варто впадати у відчай, виходом з даної ситуації стане внутрішнє утеплення стін кімнат вашого житла. До речі, утеплити квартиру зсередини ви можете своїми руками, і для цього не потрібні особливі знання і вміння. Отже, приступаємо до утеплення внутрішніх стін приміщення.

Підготовка стін до утеплення своїми руками

Перш за все, необхідно якісно підготувати стіни. Спочатку видаляємо зі стін шпалери або фарбу, щоб уникнути ефекту пароізоляції. Якщо ж стіни в кімнаті побілені, обов'язково ретельно змиваємо побілку, після чого добре просушують. Якщо на вулиці сонячна погода, кімнати досить буде провітрити. В іншому випадку застосовуємо обігрівачі. Після того, як всі стіни будуть просушені, демонтуємо плінтуса, стельовий багет, якісно проклеюємо всі кути, а також стики стін з стелею і підлогою. Для цього використовуємо самоклеящуюся будівельну сітку «серпянка» або тканину, поверх якої рівномірно наносимо шар герметика. Якщо в кутах і місцях стиків присутні тріщини, їх ретельно закладаємо. Дрібні тріщини «павутинки» - акриловим силіконізовані герметиком, попередньо видаливши пил і сміття. Закладення таких тріщин можна також здійснити цементним розчином або гіпсом. Для більш глибоких щілин (до 3 сантиметрів) використовуємо монтажну піну. Дуже глибокі - заповнюємо клоччям, після чого зверху наносимо шар піни або промазуємо гіпсом.

Після виконання всього вищезазначеного, приступаємо безпосередньо до утеплення стін квартири. Як утеплювач використовуємо плити з пінополістиролу (щільність плит - 25-50 кг на один кубічний метр), скловати або мінеральної вати. При цьому слід враховувати, що товщина шару утеплювача не повинна перевищувати 3 сантиметрів, а її щільність становила не більше 100 кілограм на один кубічний метр. В іншому випадку стіни будуть намокати. Перш ніж закріплювати утеплювач, поверхня стін поділяємо на секції рейками з дерева і надійно закріплюємо. Після цього приклеюємо сам утеплювач: наносимо клей на внутрішню поверхню плити з пінополістиролу і притискаємо до стіни. Починаємо приклеювати плити зверху вниз, а щоб вони надійно утримувалися на стіні, ширина секцій з рейок повинна бути на 1-2,5 сантиметрів менше ширини використовуваного утеплювача. Після того, як стіни будуть утеплені, їх обшивають гіпсокартоном або гіпсоволокнистими плитами, які надійно кріпляться до дерев'яних рейок саморізами.

У даній статті ми утеплювали кімнати кутової квартири. У кімнаті після виконання процедури утеплення стало набагато тепліше, але, на жаль, при цьому приміщення трохи зменшилися в площі. З нашої точки зору це - єдиний недолік при утепленні стін зсередини ».

Для тих, кому дуже важливі метри житлової площі

Якщо ви проти того, щоб за чет утеплення стін була урізана загальна площа квартири, краще утеплити кімнати зовні. В даному випадку утеплюється зовнішня поверхня стін, що дає можливість не тільки заощадити дорогоцінні квадратні метри, але і позбавити себе від наслідків ремонту всередині кімнат.

Утеплення стін зовні в багатоповерховому будинку (якщо ви, звичайно ж, не проживаєте на першому поверсі) своїми руками здійснити фактично неможливо, для цієї мети потрібно буде звернутися до відповідних фахівців.

Необхідно також звернути особливу увагу на якість використовуваних в роботі матеріалів. Якщо використовується пінопласт, то для його приклеювання повинен застосовуватися спеціальний клей. Щільність сітки повинна бути не менше 145 грам на квадратний метр. Також не менш важлива і якісна фарба, якою на завершальному етапі буде пофарбований фасад.

Будемо чесні, що ефективніше утеплювати зовнішні стіни будинку, ніж внутрішні. Так що вибір за вами.

Корисні посилання: