4 офиса в Киеве
Пн-Пт с 8:00 до 19:00 Сб с 9:00 до 16:00 Вс с 9:00 до 15:00

Різка плитки

 

 

 

Настав час проведення ремонту в кухні і санвузлі і в якості одного з облицювальних матеріалів ви вибрали керамічну плитку? Відмінне рішення, адже плитка дуже міцний і незамінний у всіх відносинах облицювальний матеріал. Але незважаючи на це, процес її укладання може виявитися набагато складніше, ніж здається на перший погляд. Зокрема, для установки плитки в кутах, по краях приміщень, навколо електроприладів, труб та інших важкодоступних і незручних місць, необхідно здійснити різання кахля, відповідно до заданих розмірів цих зон. Оскільки своїми руками виконати це практично неможливо, у майстрів прийнято використовувати спеціальне обладнання - плиткоріз. Існують різні види плиткорізів, проте саме електричні є найефективнішими і ось чому:



Як різака використовується алмазний диск, який забезпечує якість різання, зводячи до мінімуму відколи й нерівності глазурі;

Всі моделі оснащені системою водяного охолодження, виключаючи пил і підвищуючи якість робіт;

Допускає різання деталей під будь-яким кутом;

Дозволяє робити в плитці пази і кроїти її по діагоналі;

Дозволяє обрізати мінімальну товщину, від декількох міліметрів.


У разі відсутності у вас такого інструменту, вам допоможе оренда плиткореза в Києві від компанії Будпрокат. З її допомогою, різання плитки дійсно стане простою, дозволяючи проводити укладання кахлю в найскладніших місцях, максимальна підвищуючи естетичність результату, навіть при самостійному проведенні ремонту. У той же час, якісного результату вийти домогтися, тільки при дотриманні рекомендацій фахівців:



1) Запускаючи плиткорез, упевніться, що ріжучий диск ходить вільно. Фіксуючий болт закручений щільно, люфт відсутній.

2) Перед запуском необхідно включити подачу води і встановити направляючу по лінійці, для відрізання необхідної частини. Саму плитку необхідно розмітити. Після цього необхідно укласти кахель на стіл, уздовж направляючої.

3) Перед початком робіт і дотиком кахлю з диском потрібно дочекатися максимальної швидкості обертання - якщо почати роботу раніше, це загрожує псуванням плитки.

4) При розрізуванні плитки вона повинна бути максимально притиснута до робочого столу і спрямовуючої, розрізання на вазі неприпустимо і травмоопасно.

5) Перший дотик плитки з диском повинно бути мінімальним, в подальшому силу натиску можна збільшити.

6)При виході кола з вироби, силу натиску також варто зменшити.