4 офиса в Киеве
Пн-Пт с 8:00 до 19:00 Сб с 9:00 до 16:00 Вс с 9:00 до 15:00

Різка бетону та асфальту

Безліч дорожньо-будівельних заходів, зважаючи на свої технологічні особливості, можуть вимагати виконання різання бетону та асфальту. Це може бути обумовлено необхідністю прокладання підземних комунікацій і кабелів, демонтажу полотна, виконання деформаційних швів та інших заходів. Однак, незалежно від цього, всі проведені роботи, зважаючи на значній твердості розрізається, повинні проводитися спеціальним інструментом - Швонарізчики, бензорізи та Електроріз.

З їх допомогою, різка бетону стає простим і повсякденним заняттям, оскільки на них встановлені алмазні полотна, які забезпечують якісну і оперативну різання будь-яких, навіть самих твердих поверхонь. Завдяки своїм функціональним особливостям, оренда швонарізчика в Києві дозволить виконати практично будь-які роботи, оскільки глибина різання може досягати 170 мм. Що примітно, широкий асортимент ріжучого обладнання в компанії Будпрокат, дозволяє знайти обладнання, що підходить як для робіт всередині приміщень, так і на видаленні від джерел електрики, залишаючись при цьому однаково ефективним.

Більш того, різання асфальту, це ще й безліч пилу, з якої наші чудові пристрої також прекрасно впораються, за рахунок систем подачі води в місце розрізання. При цьому, важливо враховувати, що такий вид робіт, як різання за допомогою бензорізів, вкрай травмонебезпечний, через що обов'язковою умовою є дотримання техніки безпеки. При дотриманні всіх правил експлуатації потужного ріжучого обладнання, прокат шоврезчіков в Києві не тільки дозволить виконати всі необхідні роботи для пиляння якісно і в строк, а й залишить відмінні враження від продуктивності техніки.

Сьогодні, різання асфальту може стати простий як ніколи, завдяки бензоріз напрокат від компанії Будпрокат!