4 офиса в Киеве
Пн-Пт с 8:00 до 19:00 Сб с 9:00 до 16:00 Вс с 9:00 до 15:00

Додатково до прокату

Прокат будівельного обладнання та інструменту в Києві дозволяє робочим відмінно заощадити на покупці будівельної техніки. Але разом з тим, її повноцінне використання вимагає застосування необхідної якісної оснащення, вартість придбання якої часто може перевищувати вартість самого ІНСТРУМЕНТАЛ становити не одну тисячу гривень. Зважаючи на це, піклуючись про своїх постійних клієнтів, додатково до орендованого будівельному електроінструменту, компанія Будпрокат надає в оренду необхідну дорогу оснастку. Серед неї, найбільшою популярністю у будівельників користується:
Оренда алмазних коронок по бетону. Клієнтам надається можливість отримати в користування коронки для алмазного свердління, діаметр яких становить від 56 до 300 мм. Важливо відзначити, що вартість прокату обчислюється пропорційно зносу 10-міліметрового абразивного напилення, який буде мати місце при поверненні, незалежно від того терміну, скільки свердло буде експлуатуватися.
Оренда дисків для різання бетону. Клієнти можуть отримати в оренду алмазні диски для середньоглибокі електро- і бензорізів, використовуваних при демонтажі та інших роботах з бетоном. Вартість прокату обчислюється пропорційно зносу алмазної кромки, незалежно від терміну його використання.
Оренда дисків для різання асфальту. При оренді шоврезчіков, найбільш актуальними є алмазні диски для різання асфальту, діаметром від 300 до 500 мм. Вартість їх використання не залежить від терміну використання, і буде обчислюватися пропорційно зносу абразивного напилення.
Оренда алмазних дисків. При використанні болгарок, штроборізи і іншої дрібної ріжучої техніки, виникає необхідність у використанні 230-міліметрових алмазних дисків, які також надаються у тимчасове користування. Вартість їх оренди також обчислюється пропорційно зносу абразивного напилення.
Оренда паперових фільтр-мішків. При використанні промислових пилососів, для якісного складання відходів будівництва або виробництва, важливо використовувати якісні сміттєзбірники, що забезпечують необхідну сепарацію пилу. Клієнти нашої компанії мають можливість отримати місткі 35 і 65-літрові пилозбірники за прийнятною ціною за їх прокат.
Краща оснащення для кращих і постійних клієнтів!