7 офисов в Киеве
Пн-Пт с 8:00 до 18:30 Сб-Вс с 9:00 до 16:00
Пн-Пт с 8:00 до 18:00 Сб с 9:00-15:00 Вс вых.
Пн-Пт с 8:00 до 18:00 Сб с 9:00-15:00 Вс вых.
Пн-Пт с 8:00 - 18:00 Сб с 9:00-15:00 Вс вых.
Пн-Пт с 8:00 - 18:00 Сб с 9:00-15:00 Вс вых.
Пн-Пт с 8:00 - 18:00 Сб с 9:00 до 15:00 Вс выходной
Пн-Пт с 8:00 - 18:00 Сб с 9:00-15:00 Вс вых.
Пн-Пт с 8:00 до 18:30 Сб с 9:00 до 16:00 Вс с 9:00 до 16:00

Оренда зварювального апарату Київ дає кожному можливість виконувати зварювальні роботи будь-якого рівня складності. У компанії «Будпрокат» Ви можете підібрати будь-яку модель інвертора для виконання необхідних Вам робіт.

Показать еще Скрыть текст

Інверторний зварювальний апарат SSVA-160-2

 • Сварочный ток. A 190
 • Масса, кг 10
90 грн Арендовать

Інверторний зварювальний апарат SSVA mini-160

 • Сварочный ток, А 5-160
 • Масса, кг 5,5
90 грн Арендовать

Маска для зварювання Хамелеон

 • Время включения (мкс): 50
 • Класс светофильтра: 1/1/1/2
30 грн Арендовать

Жодні будівельні роботи не обходяться без зварювання, тому зварювальні апарати є потрібним і затребуваним інструментом. В даний час все частіше використовують так звані зварювальні інвертори, які дозволили зробити величезний стрибок в можливості електрозварювання.

Переваги зварювального інвертора
 

Технічні можливості зварювальних інверторів абсолютно унікальні, оскільки завдяки вбудованому мікропроцесору він дозволяють «думати» замість зварника. До основних переваг зварювальних інверторів можна віднести:

 • невелика вага і габарити;
 • можливість застосування для зварювання як змінного, так і постійного струму;
 • широкий діапазон регулювання зварювального струму;
 • стабільний струм;
 • незначне розбризкування металу при зварюванні;
 • низьке електроспоживання.

Ціни на оренду зварювального інвертора в Києві

Оренда зварювального апарату Київ дає кожному можливість виконувати зварювальні роботи будь-якого рівня складності. У компанії «Будпрокат» Ви можете підібрати будь-яку модель інвертора для виконання необхідних Вам робіт: від побутових до професійних. Ціна на прокат зварювального апарату буде залежати від моделі обладнання та терміну оренди. У комплект зі зварювальним інвертором Ви також отримуєте додатково захисну маску і зварювальні кабелю. Працюючи з компанією «Будпрокат», Ви відчуєте всі переваги і переваги співпраці, а саме: низьку ціну на оренду інверторів в Києві, висока якість обладнання, кваліфіковану допомогу менеджерів, швидке і якісне обслуговування.


Як організувати зварювання при низькій напрузі

Багато будівельні роботи сьогодні немислимі без зварювання, а досконалість техніки дозволяє підключати зварювальні апарати прямо до побутової електромережі (220 В) або джерела з трохи більшим напруженням (380 В). Однак різкі скачки напруги в мережі здатні згубно позначитися на якості та швидкості робіт або навіть призвести до несправностей зварювального устаткування.

На відміну від трансформаторів і випрямлячів для зварювання, інвертори дозволяють працювати навіть від мережі з дуже низькою напругою без поломок. Внутрішній устрій такого пристосування поєднує в собі трансформатор і випрямляч, які автоматично конвертують ток наявних параметрів до потрібних значень. Дані пристосування універсальні, добре підходять для початківців зварників.

Традиційно генератори вважалися більш потужним обладнанням, яке практично неможливо замінити для великого обсягу робіт з окремими типами зварювання. Але сучасні інвертори практично не поступаються їм за потужністю, а іноді навіть перевершують. До того ж, скачки напруги для такого обладнання не страшні, і продовжити процес можна буде навіть при нестабільних або просто низьких показниках мережі.

Закономірним наслідком падіння напруги джерела живлення буде зниження сили струму в апараті, але якщо вам не потрібні максимальні значення його потужності, навіть залишилися показників буде достатньо для побутового ремонту та інших робіт.

Завдяки своїй технологічності, компактним розмірам, а також великій кількості функцій якісні інвертори досить дороги для покупки. Звичайно можна все ж придбати апарат, сподіваючись, що він коли-небудь стане в нагоді ще. Але можна звернутися в компанію Будпрокат і взяти необхідну техніку будь-якої потужності і параметрів в оренду.

 

 

Показать еще Скрыть текст