Оренда та прокат зварювальних інверторів

Жодні будівельні роботи не обходяться без зварювання, тому зварювальні апарати є потрібним і затребуваним інструментом. На даний час все частіше використовують так звані зварювальні інвертори, які дозволили зробити величезний стрибок в можливостях електрозварювання.

Переваги зварювального інвертора

Технічні можливості зварювальних інверторів абсолютно унікальні, оскільки вбудований мікропроцесор дозволяє «думати» замість зварника. До основних переваг зварювальних інверторів можна віднести:

  • невелика вага і габарити;
  • можливість застосування для зварювання як змінного, так і постійного струму;
  • широкий діапазон регулювання зварювального струму;
  • стабільний струм;
  • незначне розбризкування металу при зварюванні;
  • низьке електроспоживання.

Ціни на оренду зварювального інвертора в Києві

Оренда зварювального інвертора в Києві дає кожному можливість виконувати зварювальні роботи будь-якого рівня складності. У компанії «Будпрокат» Ви можете підібрати будь-яку модель інвертора для виконання необхідних Вам робіт: від побутових до професійних. Ціна на прокат зварювального інвертора залежить від моделі обладнання і терміну оренди. У комплекті зі зварювальним інвертором Ви також отримуєте додатково захисну маску та зварювальні кабелі. Працюючи з компанією «Будпрокат», Ви відчуєте всі переваги та гідності співробітництва, а саме: низьку ціну на оренду інверторів в Києві, високу якість обладнання, кваліфіковану допомогу менеджерів, швидке і якісне обслуговування.