4 офиса в Киеве
Пн-Пт с 8:00 до 18:00 Сб с 9:00 до 16:00 Вс с 9:00 до 15:00

Висотні роботи

Дуже часто, ремонтні, монтажні, будівельні та інші види робіт проводяться на значній висоті. Для їх повноцінного виконання, працівники застосовують висотне обладнання, здатне забезпечити якісний доступ до зони проведення ремонтних заходів та при цьому гарантувати максимальну безпеку працівників, що сьогодні особливо важливо. Для забезпечення безпеки висотних робіт, фахівці рекомендують використовувати тільки сертифіковані висотні пристосування, зібрані з дотриманням технологій монтажу та за всіма правилами. Залежно від виконуваних на висоті завдань, існує безліч різновидів обладнання, яке має свою специфіку, правила складання, застосування, можливості, висотність та інші особливості. Але незалежно від поставлених перед будівельниками завдань, оренда висотного обладнання від компанії Будпрокат, дозволить отримати необхідне обладнання, з урахуванням особливостей виконуваних робіт.

Так, що надається у тимчасове користування обладнання, в залежності від його функціонального застосування, слід ділити на:

- Риштування. Найпоширеніші пристосування для роботи на висоті. Дозволяють виконувати заходи при висотності в 60м, забезпечуючи, в залежності від видів конструкції, вантажопідйомність від 200 до 500 кг на м2. За рахунок таких показників успішно застосовуються в капітальному і масштабному будівництві, дозволяючи розмістити на помостах необхідну кількість робітників і будівельного матеріалу. Оренда будівельних лісів в Києві дозволить взяти найпоширеніші конструкції, в залежності від споруджуваного будови.

- Вишки-тури. Аналогія будівельних лісів, проте зменшена за масштабами, і в ширину складається тільки з однієї секції. Дозволяє виконувати роботи на висоті до 21 м, за рахунок чого оренда вишки-тури в Києві відмінно підходить для виконання монтажу або обробки стелі, мийки вікон, вибілювання поверхонь, установки освітлювальних приладів та інших заходів. За рахунок наявності коліс вільно пересувається по майданчику в зібраному стані.

- Підйомники. Самохідні і несамохідні підйомники стануть чудовими помічниками при виконанні монтажних і дрібних опоряджувальних робіт. За рахунок своєї конструкції дозволяють діставати у важкодоступні місця і виконувати великі обсяги заходів. Середня висота досяжності становить 15 метрів.

- Сходи. Універсальне обладнання, яке використовується на дрібних висотах. Оренда сходів буде особливо актуальна для виконання квартирного або домашнього ремонту, монтажу освітлювального обладнання, натяжних стель, прокладки кабелів і інших робіт. Досягається за їх допомогою висотність досягає 11 метрів.