Вишки пересувні полегшені ВПВ-04 (7,5м) - оренда, прокат

к
Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
90 90 90 90 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Для багатьох монтажно-ремонтних робіт, залучення масштабних висотних пристосувань просто нерентабельно - в таких випадках, куди дешевше оренда вишок-тур ВПВ-04 в Києві від компанії Будпрокат. Дане висотне обладнання має конструкцію лісів, але в той же час являє собою баштовий тип пристроїв, досягаючи висоти в 7,5 м. За рахунок посекційно збірки, установка настилу, який має розміри 2 х 0,7 м, допускається на будь-якій висоті, з кроком в 1 м. При цьому конструкція має відмінну вантажопідйомністю, без проблем витримуючи навантаження в 200 кг / м2, якої з лишком вистачає для розміщення працівників, необхідної техніки і використовуваних матеріалів. Завдяки цим властивостям, вона буде однаково ефективна як для вуличних, так і внутрішніх робіт з освітлювальними приладами, обробкою, прокладкою височині комунікацій та іншими роботами.

При цьому, вишка-туру ВПВ-04, оренда якої надається на будь-який термін, відповідає всім вимогам безпеки - страхувальні зв'язку, гвинтові домкрати, перила і бічні розпірки виключають занепокоєння з цього приводу. На окрему увагу заслуговує наявність транспортувальних шасі, за рахунок яких пристосування стає мобільним і успішно пересувається навіть у зібраному стані. Будучи гранично легкої турою, вона має й інші особливості:

- Гвинтові домкрати компенсують нерівності поверхні;

- Для кращого доступу в настилі виготовлений люк;

- Наявність коліс не впливає на стійкість всієї установки;

- Виявляє найкращу стійкість навіть в негоду.

- Має легкий нержавіючий корпус, який простий в транспортуванні.

Таким чином, оренда вишки ВПВ-04 в г. Киев буде найпростішим вирішенням питання із забезпеченням бригади висотним обладнанням, як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.

Вишки пересувні полегшені ВПВ-04 (7,5м) -Відеоогляд