Вишки пересувні полегшені ВПВ-03 (6.3м) - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
75 75 75 75 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли роботи на висоті мають локальний характер, вимагаючи мобільного пересування по майданчику, найпростішим способом отримання висотного обладнання буде оренда вишок-тур ВПВ-03 в Києві від компанії Будпрокат. За рахунок застосування при їх її виготовленні легкосплавних металів, конструкція вежі має гранично легка вага, забезпечуючи при цьому можливість проведення необхідних заходів на височині в 6,3 метрів. Незважаючи на легкість, туру вважається найбільш стійким і безпечним видом височині пристосувань, забезпечуючи надійність завдяки страхувальним зв'язків, боковим розпіркам і поручнями. При цьому, вона має досить містким настилом, з розмірами 2 х 0,7 м, вантажопідйомність якого в 200 кг / м2, дозволяє без проблем розміщувати декількох робочих, матеріал і необхідний інструмент. До того ж, сам монтаж не вимагає підготовки.

Найбільш відмітною перевагою, є те, що вишка-туру ВПВ-03, оренда якої можлива на будь-який термін, оснащена невеликими транспортувань шасі, що роблять її мобільного. Завдяки їм, допускається переміщення вежі по будівельному майданчику в зібраному стані всього 1 людиною. При цьому шасі зовсім не впливають на стійкість установки, яку надійно охороняють розпірки і домкрати. Відзначимо інші особливості:

- Для забезпечення простоти доступу, настил оснащений широким люком;

- Крок настилу складає 1 м, забезпечуючи доступ в будь-яку зону;

- Гвинтові домкрати здатні компенсувати нерівності будівельного майданчика;

- Не має обмежень в експлуатації через погодні умови;

- Не вимагає спеціального інструменту для зборки;

- Все всієї конструкції становить близько 200 кг.

Таким чином, оренда вишки ВПВ-03 в г. Киев, точно знайде своє застосування, як при зовнішніх, так і при внутрішніх роботах.

Вишки пересувні полегшені ВПВ-03 (6.3м) -Відеоогляд