Вишки пересувні полегшені ВПВ-02 (5.1м) - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
75 75 75 75 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Для тривалих ремонтно-монтажних робіт на середніх висотах не прийнято використовувати ліси або інше підйомне устаткування - найбільш часто, дістатися до необхідної зоні допомагає оренда вишок-тур ВПВ-02 в Києві від компанії Будпрокат. Ці чудові баштові конструкції дозволяють досягати будь-якої робочої висоти в межах 5,1 метра - крок установки настилу складає всього 1 м. При цьому сам настил є досить містким, маючи розмір 2 х 0,7 метра, що при вантажопідйомності в 200 кг / м2, дозволяє йому без проблем розміщувати всі необхідні матеріали, інструменти та навіть кількох робочих. При цьому за рахунок використання спеціальних сплавів, сама вежа відрізняється граничною легкістю, що забезпечує простоту її транспортування.

Незважаючи на це, вишка-туру ВПВ-02, оренда якої надається на будь-який термін, здатна гарантувати максимальну безпеку робочих, за рахунок наявності надійних страхувальних зв'язків, кутових бічних розпірок, що забезпечують стійкість, і поручнів для працівників. При цьому, вона оснащена невеликими поліуретановими колесами, що роблять конструкцію мобільного і забезпечують її вільно пересування по майданчику за допомогою всього однієї людини. За рахунок таких властивостей, вона буде однаково ефективна як всередині приміщень, так і зовні. Відзначимо інші особливості:

- Для простоти доступу, настил оснащений люком;

- Гвинтові домкрати здатні компенсувати нерівності будівельного майданчика;

- Не має обмежень по експлуатації в зв'язку з погодними умовами;

- Монтаж відрізняється простотою і не вимагає застосування спеціального інструменту.

Таким чином, оренда вишки ВПВ-2 в Києві, точно стане відмінним помічником для будь-якого ремонтника-висотника та інших будівельних бригад.

Вишки пересувні полегшені ВПВ-02 (5.1м) -Відеоогляд