Прокат пересувної полегшеної вишки

Якщо в рамках робочих завдань у майстрів виникла непередбачена необхідність у виконанні висотних робіт, забезпечити доступ в необхідні їм зони може бути важко, і допоможе в цьому лише оренда полегшених вишок тур в Києві від компанії Будпрокат. Дані пристосування є просторові баштові висотки, схожі за конструкцією з лісами, проте мають посекційно принцип збірки, за рахунок чого вони здатні бути максимально компактними, портативними і багатофункціональними. Створені з легкосплавних матеріалів, мають досить невелику вагу - сама висотна вежа не важить більше 380 кг, що максимально полегшує їх транспортування на об'єкт. Забезпечуючи можливість доступу робочих на висоту від 4 до 10 м, оренда полегшеної вишки в г. Киев стане відмінним помічником при таких роботах, як:
Монтаж промислових повітропроводів, обслуговування вентиляційного і кондиціонуючого обладнання;
Установка, сервіс і ремонт виробничого освітлення та кабельних комунікацій;
Ремонтування, монтаж, догляд та інші форми обслуговування фасадів;
Малярські, штукатурні, шпаклювальні і інші види оздоблювальних робіт;
Реставрація пам'яток, об'єктів архітектури та інших об'єктів.
Що примітно, полегшена вишка туру, оренда якої надається в Києві, має досить місткою робочою платформою, з розмірами 2 х 0,75 м, які при локальної вантажопідйомності в 200 кг на м2, здатні без будь-яких проблем розміщувати не тільки робітників, але і будівельний матеріал з обладнанням. При цьому, сам настил може монтуватися з кроком в 1 м, що дозволить забезпечувати практичний доступ в будь-яку з зон проведених заходів. У той же час, конструкція оснащена пересувними шасі, які забезпечують можливість переміщення всього пристрою на будівельному майданчику в зібраному стані. Але незважаючи на них, стійкість всієї будівлі не викликає сумнівів - її забезпечують розпірні бічні планки і страхувальні зв'язку, завдяки яким оренда вишок в г. Киев відрізняється чудовою безпекою. Відзначимо інші особливості:
Наявність гвинтових домкратів дозволяє компенсувати перепади поверхні;
Оснащена перилами безпеки для робітників;
Доступ на платформу забезпечується як через верх, так і через внутрішній люк;
Стійка до корозійних впливів і будь-яких погодних умов.
Таким чином, прокат полегшеної вишки-тури буде незамінним помічником кожної будівельній бригаді при виникненні необхідності в висотних роботах.