Оренда вишки пересувної

Пересувна вишка - це будівельна конструкція, що має можливість пересуватися, призначена для будівельних робіт на висоті до 11 метрів. Вишки пересувні використовуються для висотних реставраційних робіт, оздоблювальних, будівельних. Вони також дуже популярні в сфері рекламних послуг, для монтажу рекламних банерів і зовнішньої реклами.

Відмітною характеристикою є легкість, мобільність, а також простий і швидкий монтаж вишки. Конструкція вишки спроектована таким чином, що робота на ній завжди буде зручною і безпечною. За рахунок легкої конструкції і комплекту коліс, встановлюваних в основу, вишку з легкістю можна буде переставити на інше місце і проводити подальші роботи. Після встановлення вишки на будівельному майданчику, в робочому положенні колеса закріплюються гвинтовими опорами, завдяки яким конструкція стає стійкою і безпечною. Дані пересувні вишки мають розмір площадки 2 х 0,75 метра, висота вишки може досягати 11 метрів.

Оренда пересувних вишок у Києві та Харкові

Пересувна вишка, взята в оренду в компанії "Будпрокат", стане кращим варіантом для реставрації фасадів, оздоблювальних робіт, установки і заміни електрики, монтажу вентиляційного обладнання. Взяти напрокат пересувну вишку в Києві дуже просто, потрібно лише зателефонувати нашим менеджерам, які допоможуть підібрати необхідну вишку, виходячи з ваших потреб. Компанія "Будпрокат" в Києві та Харкові пропонує в оренду тільки кращі пересувні вишки, які будуть зручні і безпечні в будівельних роботах.