Вишка пересувна полегшена ВСВ-04 (8,3м) - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
100 100 100 100 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Будівельна полегшена вишка ВСВ-04 являє собою просту в експлуатації розбірну конструкцію, яка складається з драбин-секцій, які з'єднані гантелями і променями, встановлену на бази з домкратами і колесами. Полегшену вишку дуже зручно використовувати для проведення робіт всередині будівель, а також при роботі на фасадах з обмеженим доступом через компактного розміру майданчика.
Сходи встановлюються паралельно один одному в патрубки гантелей і утворюють секцію. Для збільшення жорсткості конструкції вишки, драбини з'єднуються з гантелями за допомогою променів, які кріпляться на замках секції.
Нижні секції встановлюються на бази з колесами і домкратами, які з'єднані між собою об'ємної діагоналлю. Колеса застосовуються для пересування вишки. Домкрати компенсують нерівності поверхні на якій встановлюється вишка.
У комплект вишки входить настил з люком шириною 0,7м.
Для підвищення стійкості вишки застосовуються стабілізатори, які прикріплюються до секцій вишки і упираються в землю збільшуючи таким чином опорну площу. Маса комплекту облешченной вишки становить всього 244 кг.

 

Характеристики:

Загальна висота: 7,5 м

Робоча висота: 7,8 м

Висота установки настилу: 6,1 м

Розміри робочого майданчика: 0,75x 1,6 м

Вага: 244 кг

Вишка пересувна полегшена ВСВ-04 (8,3м) -Відеоогляд