Оренда вишки пересувної полегшеної

У тих випадках, коли проводяться монтажно-будівельні заходи зовні або всередині приміщень, вимагають забезпечення оперативного і хворого доступу на необхідну висотну зону, не обійтися без спеціальних височині конструкцій, отримати одну з яких дозволяє оренда вишок-тур ВПВ-06 в Києві. Ця металева збірна вежа дає ремонтникам можливість проводити необхідні заходи, вище 10 метрів, завдяки чому відмінно зарекомендувала себе в величезному спектрі проведених робіт. Оснащена досить великим робочим настилом, розміром 2м х 0,7м, здатним витримувати навантаження до 200 км / м2, вона розміщує 2-3 робочих, необхідне обладнання та використовуваний обробний матеріал. Для максимально комфортного доступу на висоту, в настилі виготовлений люк достатніх розмірів.

Одним з переваг споруди, є легка вага її збірних елементів, досягти якого вдалося за рахунок застосування легкосплавних металів. Незважаючи на це, вона є максимально стійкою вежею, забезпечити додаткову міцність якої дозволяють гвинтові домкрати і наполегливі елементи, розміщені на кутах. Додаткову безпеку забезпечують горизонтальні та діагональні зв'язку, а також поручні. Крім усього іншого, вишка-туру ВПВ-06, оренда якої надається компанією Будпрокат, оснащена транспортувань шасі, за допомогою яких вона пересувається по будівельної поверхні в зібраному стані. Відзначимо інші особливості:

- Крок установки риштовання становить 1 м;

- Підйом на майданчик можливий як через люк, так і через верх споруди;

- Гвинтові домкрати дозволяють компенсувати перепади поверхні;

- Монтаж / демонтаж не вимагають застосування спеціального інструменту.

Таким чином, оренда полегшеної вишки ВПВ-06 в г. Киев, підійде для виконання всього спектра завдань, як усередині приміщень, так і за їх межами.