Оренда та прокат відбійних молотків


Поради: Вам потрібно проробити акуратний отвір у бетонній стіні? Тоді відбійний молоток Вам не підійде. Ми підкажемо, що вибрати.


Якщо Вам потрібно вибити отвір у бетонній або цегляній стіні, але потрібно це зробити акуратно, тоді відбійний молоток Вам не підійде. Для свердління рівних, акуратних отворів під труби, витяжки, потрібно взяти в оренду установку алмазного свердління. Виглядає такий інструмент як великий дриль, який кріпиться на металевій станині, завдяки якій можна регулювати глибину свердління. Дані установки алмазного свердління розраховані на свердління отворів до 300 мм, також для невеликих отворів надається оренда ручного дриля алмазного свердління. Свердління здійснюється за допомогою коронок з алмазним напиленням, завдяки якому можливо проводити свердління в армованому бетоні. Для того щоб підібрати потрібну модель установки алмазного свердління перейдіть за посиланням: Оренда алмазного сверління


 

Відбійні молотки служать прекрасним інструментом для виконання отворів в грубих бетонних стінах, фундаменті, перекриттів, асфальті, а також для розпушування ґрунту, різання металу і т.п.

Функції і призначення відбійних молотків

Основною функцією такого інструменту є його здатність потужним ударом руйнувати товсті і жорсткі покриття і поверхні, такі як бетон, цегла, асфальт, цемент, метал. Так як відбійний молоток відноситься до розряду недешевих інструментів, то для економії коштів найкраще взяти його напрокат.

Оренда відбійних молотків в Києві

Магазин інструментів «Будпрокат» дає можливість кожному взяти в оренду відбійні молотки в Києві. Перевагами такого прокату є:

    • невисока ціна оренди інструментів;
    • можливість різних способів оплати оренди;
    • якісність пропонованих інструментів і гарантія на них;
    • прозорі умови співпраці;
    • можливість доставки будь-якого інструменту по Києву, а також в інші міста України.

Ціни на прокат відбійних молотків в Києві в компанії «Будпрокат» одні з найнижчих, а надаване обладнання відрізняється якістю, надійністю і продуктивністю. Взявши в оренду відбійний молоток, Ви гарантовано отримуєте надійний інструмент, завдяки якому зможете виконати роботи будь-якої складності. Залежно від виду робіт, менеджери компанії підберуть для Вас молоток з необхідними функціями.