Оренда вібротрамбовок


Порада: Вам потрібно ущільнити тротуарну плитку? Тоді вібротрамбовка (вібронога) вам не підійде. Ми підкажемо Вам, що вибрати.

Якщо Вам потрібно провести утрамбовування тротуарної плитки, покладеної в парку, сквері або дворі приватного будинку, то для цього потрібно взяти в оренду виброплиту. Для того щоб після сильних дощів поверхня, яка була викладена плиткою, не просіла, а залишалася довгий час рівною і красивою, потрібно її ущільнити за допомогою віброплити. На відміну від вібротрамбовки (віброноги), віброплита має велику площу трамбувальної поверхні, за рахунок чого досягається рівномірне ущільнення без порушення окремих ділянок поверхні. Завдяки встановленню гумового килимка на основу віброплити, плитка при ущільненні не руйнується і залишається в первісному стані. Для того щоб підібрати потрібну модель віброплити, перейдіть за посиланням ОРЕНДА ВІБРОПЛИТИ.


 

Вібротрамбовка в оренду: компактний інструмент для якісного ущільнення грунту в самих важкодоступних місцях

У дорожньо-будівельних роботах використовують цілий комплекс техніки. Одним з головних інструментів у цій галузі є вібротрамбовка. Вона призначена для ущільнення грунту, запобігаючи утворенню тріщин і ям. Її використовують при прокладанні траншей, укладанні тротуарної плитки. Головною перевагою такого обладнання є компактність. Вібротрамбовка відмінно справляється зі своїм основною задачею в самих важкодоступних місцях: у кутках, вузьких траншеях, по краях доріг, біля стін. Каток і виброплита з силу своїх конструктивних особливостей не можуть дістатися до таких місць. Проте, їх об'єднує загальний принцип роботи - ущільнення грунту відбувається за рахунок вібрацій, завдяки яким частинки поверхні щільно прилягають один до одного.

Придбання дорожньо-будівельного обладнання обходиться досить дорого. І чи є сенс купувати таку техніку на один раз? Послуга вібротрамбовка оренда в Києві за найоптимальнішою ціною - це гідний вихід з положення. Компанія «Будпрокат» ретельно стежить за дотриманням нормативних вимог до якості наданої напрокат техніки. Ми офіційно укладаємо договір на взаємовигідних умовах.

Компанія «Будпрокат» пропонує оренду практичних вібротрамбовок різних модифікацій

Компанія «Будпрокат» надає великий вибір різних моделей вібротрамбовок. Вони відрізняються за кількома параметрами:

    • від розміру робочої плити залежить площа охоплення поверхні. Для роботи в обмеженому просторі, наприклад, у вузькій траншеї, краще вибрати невеликий агрегат;
    • частота вібрацій - ще один важливий показник, залежний від типу поверхні, яку потрібно утрамбувати. Для ущільнення грунту використовують моделі з більш високим показником, ніж для укладання тротуарної плитки;
    • тип двигуна. Електрична модель відмінно підходить для закритих приміщень, оскільки не забруднює повітря. Як правило, має невелику вагу. Бензинова вібронога характеризується високою продуктивністю і потужністю. До того ж дозволяє працювати автономно від електромережі. Однак не варто забувати про виділення вихлопних газів. Ще один варіант - дизельний. Така модель має велику силу удару і здатна на тривалу роботу.

У Києві вібротрамбовка прокат за доступною ціною істотно виручає при проведенні дорожньо-будівельних робіт. Компанія «Будпрокат» надає тільки якісну техніку, тому Ви зможете істотно спростити і швидше виконати поставлене завдання. При необхідності ми привеземо замовлену техніку прямо на будівельний майданчик і допоможемо вам заощадити час на транспортуванні.