Віброплита Chicago Pneumatic MV430Е - оренда, прокат - оренда, прокат

к
Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
700 700 700 700 5000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Для трамбування грунту і інших дорожніх робіт вигідно брати в оренду виброплиту Chicago Pneumatic MV430Е. Вона ущільнює сипучі матеріали (пісок, щебінь, гравій і т.д.), кладку каменю або цегли і асфальтобетон. Маніпуляції з останнім можливі тільки при підключенні водяній охолоджувальної системи до пристрою.

Вага - 436 кг. Розроблено для більш складних дій, ніж інші представники цієї лінійки. Володіє швидким ходом - 25 м / хв. Модель двигуна - Lombardini 15 LD440. Потужність - 6,2 кВт. Працює від бензину. Ширина плити - 6,5 см.

Виброплиту Chicago Pneumatic MV430Е варто взяти в оренду, оскільки вона оснащена рівномірним зволоженням. Це дозволяє збільшити площу зіткнення плити до 100%. При цьому розбризкування не застосовується. Інтенсивність подачі вологи регулюється (залежить від характеристик об'єкта, що піддається трамбування). При необхідності відключається. Бак для води знімний. Мінімізується простір зберігання агрегату.

У комплектацію входять колеса. Встановлюються при транспортування машини.

Ще одна перевага віброплити Chicago Pneumatic MV220, через якого її вигідно брати в прокат, - вона має спеціальну конструкцію для ущільнення кам'яних отмостков

Віброплита Chicago Pneumatic MV430Е - оренда, прокат -Відеоогляд
Схожі товари