Віброплита Chicago Pneumatic MV220 - оренда, прокат - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
500 550 500 500 3000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Для трамбування грунту і інших дорожніх робіт зручно брати в прокатвібропліту Chicago Pneumatic MV220. Вона ущільнює сипучі матеріали (пісок, щебінь, гравій і т.д.), а також асфальтобетон. Маніпуляції з останнім можливі тільки при підключенні водяній охолоджувальної системи до пристрою.

Вага машини - 215 кг. Володіє швидким ходом - 25 м / хв. Модель двигуна - Honda GX200. Потужність - 4,8 кВт. Працює від бензину. Ширина плити - 50 см. Її конструкція вдосконалена (має нову форму, завдяки якій збільшилася маневреність). Машина може вчиняти дії там, де не пройдуть інші агрегати. Не залишає слідів на при вирівнюванні.

При необхідності транспортування обладнується колесами, що полегшує процес пересування пристрою.

Виброплиту Chicago Pneumatic MV220 варто взяти в оренду, оскільки вона оснащена спеціальною системою рівномірного зволоження. Це дозволяє збільшити площу зіткнення плити агрегату до 100%. При цьому система розбризкування не застосовується. Вона відійшла на задній план через те, що її ефективність менш.

Для регулювання подачі води, використовуваної для зволоження, на баку розташований клапан. Він без проблем від'єднується від агрегату і зберігається окремо. При цьому подача може відключатися повністю або бути встановлена на максимум, в залежності від типу поверхні трамбування.

Виброплиту Chicago Pneumatic MV220 вигідно брати напрокат, оскільки вона одна з найнадійніших виброплит які представлені на ринку.

Віброплита Chicago Pneumatic MV220 - оренда, прокат -Відеоогляд
Схожі товари