Віброплита Chicago Pneumatic MV 100 - оренда, прокат - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
350 400 350 350 3000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Для трамбування легких розсипчастих грунтів, а також для виконання дорожніх робіт рекомендується брати в прокат виброплиту Chicago Pneumatic MV 100. Однак її специфіка спрямована на ущільнення асфальтового покриття. З цією метою вона обладнана баком для холодної води і спринклерної системою (матеріал виготовлення - нержавіюча сталь). Вода охолоджує поверхню пластини і пристрій може працювати з асфальтом без перерв.

При використанні в закритому приміщенні відкривайте навстіж вікна і двері (для якісного провітрювання).

можливості
Переваги, через якого беруть в оренду виброплиту Chicago Pneumatic MV 100, - маневреність і легкість. Без проблем заходить навіть у вузькі і важкодоступні місця, завдяки низько розташованому центру тяжкості. Завдяки складаний ручки може пройти в вузьких місцях. Вирівнювання проводить якісно, не залишає вм'ятин і нерівностей.

Характеристики
Вага машини - 98 кг. Володіє великою швидкістю - 25 м / хв. Модель двигуна - Honda GX 160. Потужність - 4,1 кВт. Ширина підстави (виготовлено з антикорозійного матеріалу) - 50 см. Максимальний кут нахилу - 20 ° С. Частота вібрацій - 95 Гц. Амплітуда - 0,85 мм. Відцентрова сила - 17 кН.

Слідкуйте, щоб машина рухалася тільки вперед. При необхідності повернутися розгорніть її.

Працює від бензину. Паливний бак - 3,6 л. Витрата на годину - 1,21 л. Витрата води на годину - 13 л.

Віброплита Chicago Pneumatic MV 100, яку можна взяти в оренду в Будпрокат, при необхідності пересування використовуються колеса (2 штуки). Для приведення їх у робочий стан відчепите гак. Перемістіть колеса під нижню плиту. Перед зберіганням злийте з агрегату паливо. Проведіть чистку повітряного фільтра.

Віброплита Chicago Pneumatic MV 100 - оренда, прокат -Відеоогляд
Схожі товари