Вібраційний коток ROADWAY RWYL 34c - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
1000 1000 1000 1000 5000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Двобарабанний коток RWYL 34 c - відмінне рішення для робочих майданчиків і поверхонь різного типу. Дані вібраційні катки вважаються найбільш універсальними у своєму класі! Завдяки трохи шорсткій поверхні барабанів, вони підходять для ущільнення всіх типів гравію і укладання асфальту, як на великих майданчиках, так і в обмежених просторах.

Вібраційний коток ROADWAY RWYL 34c відрізняється великою потужністю, чудовою ефективністю ущільнення і високою швидкістю. Висока продуктивність і зручність в експлуатації - головні достоїнства даного обладнання.
Ступінь ущільнення залежить від типу матеріалу, надмірне ущільнення може призвести до дроблення частинок. Пропоновані нами двовальцові катки демонструють високу ефективність при ущільненні тонких шарів сипучого грунту в ході робіт по засипці траншей, ремонту або будівництву пішохідних доріжок, автомобільних стоянок і дитячих майданчиків.
Модель RWYL 34c демонструє чудовий результат при ущільненні асфальту. Вона прекрасно підходить для виконання невеликих робіт в обмежених областях: ремонт і будівництво тротуарів, вузьких доріг, автомобільних стоянок і дитячих майданчиків.
Маневреність котка обумовлена ергономічною ручкою з низьким рівнем вібрації і можливістю плавного регулювання швидкості ходу.
Трансмісія котка оснащена гідравлічним приводом, для якого не потрібні ланцюги і редуктор. Це рішення забезпечує компактність конструкції, великий дорожній просвіт і відсутність виступаючих компонентів. Ці особливості значно спрощують роботу біля кутів і перешкод.

Технічні характеристики

Тип двигуна  - дизельний

Двигун - 178F

Ємність бака - 5.5 л

Об'єм резервуару для води- 25 л

Витрата палива - 280 грамм/год

Частота вібрацій - 65 Гц

Привід - Гідравличний

Ширина обробки -695 мм.

Діаметр вальця - 410 мм.

Цетробіжна сила - 24 кН

Максимальна швидкість - 3,5 км/год

Размір при транспортуванні - 1460x810x1910 мм

Вага - 840 кг 

Вібраційний коток ROADWAY RWYL 34c -Відеоогляд
Схожі товари