Вібраційний коток RL-700D - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
1000 1000 1000 1000 5000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

У тих випадках, коли дорожнє будівництво здійснюється в межах прибудинкової території або укладання асфальту здійснюється в рамках побутових і домашніх потреб, залучення суттєвої спецтехніки нерентабельно - виконати необхідні роботи дозволить оренда віброкатка RL-700D в Києві. Цей агрегат являє собою каток, оснащений вібраційних механізмом, за допомогою якого і здійснюється якісне ущільнення грунту, шлаку, піску, асфальту та інших вимагають трамбування матеріалів, на глибину в 40-60 см. Ширина обробки пристрою становить 650 мм, за рахунок яких забезпечується продуктивність виконуваних ущільнювачів заходів в 1-1,5 км2 за годину робіт.

Незважаючи на значну масу в 740 кг, виброкаток грунтовийRL-700D, оренда якого надається на будь-який термін, відрізняється відмінними швидкісними характеристиками, проходячи майже 42 м оброблюваної площі за хвилину! При цьому завдяки якісному гідравлічному управління, забезпечується максимальна маневреність агрегату, навіть в межах обмеженого простору приміщень. Відсутність випирають елементів дозволяє обробляти майданчики поблизу будинків і парканів, а система водного зрошення дає можливість працювати навіть з гарячими матеріалами, виключаючи їх прилипання. Крім усього іншого, апарат характеризується економічною витратою, споживаючи всього не більше 350 грам дизпалива за годину експлуатації. Відзначимо інші достоїнства:

- Інтуїтивне просте управління, яке не потребує підготовки;

- Оснащений гідравлічним приводом;

- Має компактні габарити при транспортуванні;

- Оснащений містким баком для роботи без дозаправки.

Таким чином, прокат вібраційного каткаRL-700D в Києві, в рамках дорожнього будівництва, допоможе виконати максимум поставлених завдань, нічим не поступаючись великої спецтехніки.

Вібраційний коток RL-700D -Відеоогляд
Схожі товари