Вібраційна шліфмашина BOSCH GSS 140 A - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли перед робітниками ставляться завдання по грубої або тонкої зачистки будівельної поверхні, найкращим і продуктивним варіантом буде оренда вібраційної шліфувальні машини BOSCH GSS 140 A в Києві. Особливістю даного пристрою є принцип функціонування, який заснований на генерації вібраційних коливань невеликої амплітуди, що передаються на шліфшкурки і тим самим забезпечують якісну затірку. Завдяки ефективному маятниковому двигуну всього на 180 Вт, пристрій генерує 24 тис. Коливань в хвилину, які при впливі на металеві або дерев'яні заготовки забезпечать чудову шліфування. При цьому користувачів приємно порадує інноваційна система кріплення, що забезпечує відсутність провисань і мимовільних скидань абразивної стрічки.
Важливою умовою зручності проведених робіт є конструкція вібраційної шліфувальні машини BOSCH GSS 140 A напрокат, яка дозволяє проводити роботи однією рукою. Незважаючи на невеликий розмір підошви, пристрій здатний гарантувати максимальну оперативність проведених робіт. Примітно, що для зручності користувача, рукоятка може перебувати в двох положеннях. Робочого приємно порадує ефективна система пиловидалення з мікрофільтрац, що виводить відходи в спеціальний мішок або шляхом підключення пилососа. Відзначимо інші особливості:
Шлифшкурка не входить в комплектацію і купується самостійно;
Низький рівень шуму і ефективна система гасіння вібрації;
Поставляється в зручному транспортувальному кейсі;
Має невелику вагу і м'які накладки для комфорту шліфування;
Чи не потребує будь-якого досвіду для експлуатації.
Дозволяючи отримати якісний професійний інструмент, прокат віброшліфмашини BOSCH GSS 140 A в г. Киев, буде корисний кожному ОТДЕЛОЧНИК.

Вібраційна шліфмашина BOSCH GSS 140 A -Відеоогляд
Схожі товари