Прокат віброшліфувальної машини

Коли виникає необхідність в проведенні чистового шліфування будівельних поверхонь, але коштів для покупки спеціального устаткування недостатньо, отримати необхідну техніку допоможе оренда Віброшліфувальні машини в Києві від компанії Будпрокат. Незважаючи на високу якість підсумкового результату робіт, такі пристрої наділені максимальною простотою конструкції, яка за зовнішніми ознаками складається з робочої платформи, що кріпить шліфувальну шкурку за допомогою спеціальних затискачів, і корпусу з двигуном. Для генерації вібраційних коливань, прилад оснащений якірним двигуном і приводом, який і перетворює кругові рухи в вібрації і передає їх на робочу платформу. Здійснюючи близько 25 тис. Віброколебаній в хвилину, агрегат здатний забезпечити зачистку будь-якій поверхні і матеріалу, будь то чорнове зашкуріванія або шліфування перед фарбуванням. Завдяки таким властивостям, прокат віброшліфувальних машин в Києві буде актуальний для:

- Реставраційних робіт з дерев'яними вікнами, старими меблями, дверима і т.д.

- Зняття старої фарби з дерев'яних гарнітурів, огорож, меблів і т.д.;

- Зачистки декоративних елементів;

- Підготовчих робіт перед нанесенням фарби на перила, сходи, ступені;

- Будь-яких інших підготовчих або фінальних робіт.


Потрібно пам'ятати, що оренда вібраційної шліфувальної машини передбачає використання витратних матеріалів - шліфшкурки. Від зернистості, розміру фракції і якості використовуваної абразивної шкурки, прямо залежить підсумкове якість проведених робіт та глибина шліфування. Крім цього, якість і глибина обробки поставлені в залежність від зусилля, яким оператор впливає на пристрій - чим більше тиск, тим вище показники вібрації, а отже - і продуктивність. Ергономічно розроблена конструкція, прогумоване виконання рукоятки і система виброгашения, в сукупності з іншими перевагами, роблять віброшліфмашини в Києві напрокат ідеальним варіантом фінальної обробки деревних заготовок. Відзначимо інші особливості:

- Абразивна стрічка не входить в комплектацію і купується самостійно;

- Наявність мішка забезпечує максимальну чистоту заходів;

- Конструкція робочого майданчика дозволяє проводити шліфування навіть в кутах і важкодоступних місцях;

- Завдяки мінімальним габаритам і легкій вазі забезпечується простота роботи на вазі.


Завдяки всьому цьому, прокат вібраційної шліфувальні машини буде відмінним помічником для величезного спектру будівельно-ремонтних робіт.