Оренда установки алмазного свердління

При виникненні разової технологічної необхідності в обробленні високоякісних і точних отворів середнього та великого діаметру в залізобетонних перегородках, найкращим помічником буде прокат установок алмазного буріння. Особливістю даних пристроїв є використовувані в тандемі з ними коронки, оснащені абразивної кромкою, результатом роботи якої стають якісні свердловинні отвори. Самі агрегати мають чудову технологічністю - генеруючи всього близько 700 оборотів в хвилину, вони здатні обробляти отвори, діаметром до 300 мм, що стало можливим за рахунок значного крутного моменту. Разом з тим, установки алмазного свердління напрокат в Києві відрізняються практичною відсутністю вібрації, що дозволяє зберігати структуру буріння навіть при значному розмірі бура. За рахунок високої якості та можливості бурити різні по діаметру свердловини, апарат відмінно підійде для:

- Прокладки водопровідних, кабельних, каналізаційних та інших комунікацій;

- Демонтажу бетонних перегородок, стін, залізобетонних перекриттів;

- Обробітку віконних і дверних прорізів, встановлення освітлювальних приладів і розеток;

- Прокладки воздуховодов, душників, установки кондиційного устаткування;

- Монтажу опор ЛЕП, забірних і вуличних стовпчиків, воріт і т.д.

Однією з найважливіших характеристик, яку відкриє оренда установки алмазного свердління в Києві, є система вологого різання, що забезпечує охолодження коронки, збереження її ресурсу більш ніж на 30%, і повна відсутність пилу при експлуатації. Не менш важливою перевагою стане наявність станини, яка за допомогою анкерних кріплень буде здатна забезпечити монтаж дрилі в будь-якій площині і навіть на стелі. З її допомогою досягається максимальна точність буріння, стійкість верстата і продуктивність робіт без прикладання будь-яких зусиль. Завдяки таким властивостям, оренда алмазного свердління в г. Киев стане відмінним помічником навіть недосвідченому будівельнику. Відзначимо деякі особливості:

- Бурильні коронки не входять до комплектацію, проте також можуть бути взяті напрокат;

- Однаково ефективні з усіма бурами, від 32 до 300 мм;

- Пересування по станині і фіксація на ній здійснюються за рахунок гвинтового замку і зубчастої рейки;

- Скорочує часові та фінансові витрати на здійснення монтажно-демонтажних робіт;

- Отримані отвори не вимагають обробки.

При цьому, взяти в оренду установку алмазного свердління може будь-хто, адже ціна прокату залишається доступною для всіх - як для початківців будівельників, так і для професійних бригад.