Установка алмазного свердління - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
330 350 330 300 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Алмазне свердління дозволяє швидко отримати готові отвори і прорізи потрібного розміру в потрібному місці, що відчутно скорочує часові та фінансові витрати на здійснення монтажних і демонтажних робіт, позбавляє від цілого комплексу організаційних і технічних проблем, пов'язаних з виготовленням отворів і прорізів своїми силами.

Установка алмазного сверления Dongsen-2300

Технічні характеристики

Діаметр свердлення у бетоні: 300 мм

Напруга мережі: 220В

Частота: 50Гц

Споживана потужність: 3800Вт

Кількість обертів: 700 об/хв.

Вага брутто/нетто: 29,5/28,5 кг


Як правильно користуватися установкою алмазного свердління?

де А - вирівнюючі гвинти;

В - коронка алмазне свердління;

С - краник для подачі води

 


1) Перед початком роботи

Анкерне кріплення машини болтами до підлоги

- Відзначити положення, в якому слід просвердлити отвір під анкерний болт.

- Висвердлити отвір і підготувати анкерний болт. Розмістити бурову машину над анкерним отвором і від руки загорнути болт.

- Відрегулювати 4 вирівнюючих гвинта (A), щоб забезпечити стійкість основи і вертикальної штанги. Прикріпити машину, для цього слід затягнути анкерний болт.

Спосіб анкерного кріплення за допомогою розпірної штанги 

- Необхідно встановити швидкоз'ємний пристрій між стелею і розпірною штангою над верхнім кінцем штанги. Щоб притиснути машину до підлоги, слід звернути гвинт розпірної штанги. Щоб забезпечити стійкість і вертикальне положення машини, відрегулювати 4 вирівнюючих гвинта.

Похиле буріння 

Слід забезпечити анкерне кріплення машини так, як описано вище. Прикріпити штангу під потрібним кутом і пробурити отвір. У цьому випадку потрібна підвищена обережність, оскільки на початку похилого буріння вібрація вище, ніж зазвичай.

2) Буріння з подачею води

Воду можна подавати за допомогою звичайного садового шланга або з бака під тиском. Вода подається по живлячому шлангу, далі протікає всередину коронки, змиваючи вибурений пил з-під алмазної коронки, піднімається вгору і виходить з отвору. Слід переконатися, що при будь-якому використаному методі промивки вода подається з належним тиском. Нестача води може призвести до заполіруванню алмазів або до оплавлення алмазних сегментів або їх випадання

Приєднати шнур електроживлення до розетки, коли тумблерний вимикач бурової машини знаходиться в положенні ВИМКН (OFF). Відкрити водяний регулювальний клапан, щоб забезпечити витрату води 4-6 літрів на хвилину, і включити тумблером електродвигун. Дати навантаження на коронку, злегка натиснувши на рукоятку подачі. Подача бурової коронки повинна бути рівномірною без зайвого зусилля.


Установка алмазного свердління -Відеоогляд
Схожі товари