Укладання бетонних сумішей

Замішування цементного розчину

Якщо Ви вирішили заливати в будинку бетонну стяжку, Вам просто необхідна буде бетономішалка. Тепер не потрібно буде замішувати розчин в кориті, витрачати свій дорогоцінний час і сили. Бетономішалка швидко підготує розчин для роботи, достатньо тільки засипати цемент, пісок і воду в потрібних пропорціях. Після того як Ви використовували готову суміш з бетономішалки, відразу ж можна готувати наступну порцію розчину.

 


 

Ущільнення бетонної суміші

Ви залили бетонну стяжку або фундамент і не знаєте як ущільнити бетон? Для цього Вам знадобляться глибинні вібратори і віброрейки в оренду. Глибинні вібратори більше підійдуть для ущільнення фундаментів, оскільки мають можливість занурюватися на глибину до 3,5 м. Виброрейки відмінно підійдуть для ущільнення і вирівнювання бетонної поверхні. Завдяки вібраціям обладнання виходить зайве повітря, тим самим бетон стає більш міцним.

 


 Затирка бетону вертольотом

Якщо хочете, щоб Ваша бетонна стяжка була ідеально рівною, Ви повинні трохи застиглий бетон затерти затірочной машиною (вертольотом). Перед роботою вертольота поверхню потрібно ущільнити і вирівняти віброрейкою.