Цвяхозабивач - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
100 100 100 90 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли обсяг тих чи інших робіт, що вимагають забивання цвяхів і штифтів, перевищує можливості робітників, оперативно виконати їх точно допоможе оренда цвяхозабивач Еz fasten f18 / 32vm в г. Киев від компанії Будпрокат. Цей чудовий пристрій здатний збільшити продуктивність робочих на 250%, збільшуючи швидкість проведення робіт. Ергономічна конструкція пристрою і легка вага дозволяють проводити кріпильні та монтажні заходи максимально довго і без втоми. При цьому важливо враховувати, що експлуатація даного пневматичного інструменту заснована на подачі стисненого повітря, тому в тандемі з ним повинен використовуватися компресор, що генерує робочий тиск в 4-7 бар. При цьому, пристрій характеризується досить економічним його витратою, використовуючи на 1 постріл всього 0,65 л.

Прокат цвяхозабивача Еz fasten f18 / 32vm розрахований на використання штифтів, розміром 13-32 мм, що дозволяє якісно монтувати практично будь-які матеріали, наприклад, при декоративній обробці, укладання паркету, оббивці і виробництві меблів і т.д. У той же час, сила вильоту цвяха настільки значна, що може бути навіть травмоопасна, а тому необхідно дотримуватися техніки безпеки. Для зручної зарядки пневмопістолета, він оснащений спеціальним містким магазином. Відзначимо інші особливості:
Оснащений контролером сили забивання;
Магазин вміщує до 130 штифтів для тривалої роботи;
Перед експлуатацією вимагає змащування і очищення;
Подається повітря повинен бути осушений і не бути нижче 5 ° С.
При цьому, цвяхозабивач Еz fasten f18 / 32vm напрокат в Києві, може стати чудовим помічником кожного будівельника, не вимагаючи при цьому спеціальної підготовки і навичок.

Цвяхозабивач -Відеоогляд
Схожі товари