Товщиномір TG-8828FN - оренда, прокат

к
Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
230 250 230 220 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Здійснюючи візуальний огляд автомобіля на предмет кузовних ушкоджень, важливо мати не тільки гостре око, але і спеціальне обладнання для вимірювання товщини лакофарбового покриття, отримати яке дозволить оренда толщиномера TG-8828FN в Києві. Цей пристрій є високоточним вимірювальним приладом, що поєднує принцип визначення товщини за рахунок магнітної індукції і вихрових струмів. Завдяки таким властивостям, вимірювач буде однаково ефективний при проведенні замірів, як на алюмінієвих, так і на сталевих кузовах, без необхідності перемикання режимів і предустановки матеріалів. Забезпечуючи максимальну точність досліджень, аж до 0,1 мікрон, максимальна похибка однозначно не перевищить ± 3%, гарантуючи об'єктивність при пошуку битих місць кузова.

Незважаючи на всю складність виконуваних функцій, агрегат гранично простий у використанні - все що потрібно для отримання результату, це піднести датчик до кузова. До слова, приємно порадує сама конструкція датчика, так як вона дозволяє однаково ефективно досліджувати як прямі, опуклі, так і увігнуті частини корпусу. За рахунок цього, прокат толщиномера TG-8828FN відмінно підійде для перевірки як легкових і вантажних автомобілів, так і будь-яких інших транспортних засобів. Відзначимо інші особливості:

Оснащений системою автоматичного відключення в разі невикористання протягом 50 сек .;

Стійкий до тривалих перевірок, не вимагає додаткового калібрування;

Проводить вимірювання в межах 0-1250 мікрон;

Поставляється в пластиковому кейсі з усіма необхідними комплектуючими.

За рахунок такого великого функціоналу, толщиномер TG-8828FN напрокат, стане відмінним помічником для всіх, хто прийняв рішення купити автомобіль.

Товщиномір TG-8828FN -Відеоогляд