Оренда торцювальних пил

Якщо у Вас виникла потреба в розпилі дерева або будь-якого композитного матеріалу на його основі, або Вам потрібно розпиляти тонкий металевий чи пластиковий профіль (трубу), але купувати нові електроінструменти, за допомогою яких це робиться, Ви не вважаєте за доцільне, ми із задоволенням Вам допоможемо!

Будівельним бригадам, а також фізичним особам ми надаємо чудову можливість звести до нуля фінансові витрати на покупку якісних торцювальних пил, а також їх подальшого обслуговування та утримання.

Експлуатуючи електроінструмент, запропонований на нашому сайті, будьте впевнені, що користуєтеся безпечною, справною, високоточною і якісною технікою від відомих виробників. Орендувати у нашої компанії торцювальні пили - означає вирішити весь комплекс ремонтних, монтажних, садових або будівельних завдань за допомогою якісного професійного обладнання від провідних світових виробників. Кожна одиниця електрообладнання перед здачею в експлуатацію піддається скрупульозній перевірці на працездатність.

Крім цього, наш консультант проінструктує Вас і, якщо необхідно, оптимально підбере саме той тип торцювальної пили, який максимально відповідає специфіці робіт, які Ви плануєте здійснити.

Кожна торцювальна пила укомплектована штатними мішками-пиловловлювачами. Деякі одиниці оснащені лазерною підсвіткою лінії різу. Це дуже зручно, якщо потрібно різати складний криволінійний профіль. Для роботи з простими пиломатеріалами та брусами без підсвічування можна обійтися. Для таких робіт необхідні торцювальні пили з добротною, добре читаємою індикацією кутів установки з чітко закріленим положенням, плюс можливість прецизійно обнулити транспортири.

В процесі експлуатації торцювальної пили пам'ятайте, що цим інструментом не допускається працювати у висячому положенні, потрібна стаціонарна фіксація хоча б на тимчасовій (імпровізованій) основі.