Оренда термофенов

Ряд монтажно-ремонтних робіт, зважаючи на специфіку їх проведення, вимагає значної термічної обробки, виконати яку без придбання рідко використовуваного інструменту, дозволяє лише будівельний фен в оренду в Києві від компанії Будпрокат. Даний інструмент обладнаний надійним і ефективним нагрівальним елементом, який в тандемі з потужним вентилятором створюють якісну струмінь розпеченого повітря, температура якого може досягати 600 ° С. При цьому, прилади оснащені контролерами температури і швидкості створюваного потоку, що дозволяє підбирати режим роботи під конкретний будівельний матеріал, конструкцію, або враховувати інші суб'єктивні фактори. Незважаючи на значні температурні показники, корпус пристрою стійкий до них, оскільки виготовлений з вогнетривкого пластику. Завдяки практичній конструкції, безпеки і простоти управління, прокат будівельного фена в Києві, буде особливо ефективний при:

- Зняття старої фарби з металевих і деревних поверхонь;

- Формування та споювання пластика і пластикових деталей;

- Різання, зварювання та інших маніпуляціях з руберойдом,

- Лінолеумом і іншими покриттями; розморожування водопровідних і каналізаційних труб і колекторів;

- Продувки дерев'яних і металевих конструкцій; Сушінню окремих зон свіжозалитий будівельних поверхонь.


За рахунок наявності в приладах чутливого температурного датчика, будівельний фен напрокат дозволяє встановити режим термообробки гранично точно. Якість і точність управління приладом забезпечується надійною електронікою. За рахунок високої продуктивності і здатності генерувати близько 500 л розпеченого повітря за хвилину, інструмент дозволяє оперативно виконувати поставлені завдання, незалежно від їх специфіки. Незважаючи на чудову надійність і безпеку, оренда будівельних фенів в Києві обов'язково вимагає дотримання техніки безпеки, в т.ч. застосування спеціального робочого одягу. Відзначимо інші особливості:

- У комплект поставки входять всі необхідні насадки, для виконання маси специфічних робіт;

- За рахунок легкої ваги агрегату, гарантується тривале проведення робіт без втоми;

- Незважаючи на високу температуру, характеризуються енергоекономічністю, споживаючи не більше 2 кВт;

- В комплектацію входить зручний кейс.


Завдяки таким властивостям, оренда термофена в Києві допомагає вирішити величезний спектр поставлених перед працівниками завдань, будь то професійні будівельники або початківці ремонтники.