Оренда драбин

Драбини в оренду: зручне та надійне обладнання за оптимальною ціною

Ремонт квартир і, тим більше, багато робіт при будівництві будинків виконуються з використанням драбин. Такі мобільні та практичні конструкції стають незамінними помічниками в оформленні приміщень до різних заходів і навіть при збиранні врожаю. А під час генерального прибирання будинку непросто обійтися без драбинки. Багато хто пам'ятає старі дерев'яні драбини, якими раніше часто користувалися і в побуті, і на виробництві. Стаючи на першу сходинку, мимоволі виникало питання, чи не зламається вона. Сьогодні ж використовуються більш надійні та безпечні конструкції з алюмінію. Вони легкі і в той же час міцні. Їх висоту можна регулювати.

Щоб таке недешеве обладнання не припадало пилом будинку до нового ремонту, набагато простіше його взяти в оренду і при цьому витратити набагато менше грошей. У компанії «Будпрокат» Ви можете взяти драбини прокат в Києві за найприйнятнішою ціною. Ми надаємо перевірене обладнання, завдяки якому будь-яка робота піде швидше. Офіційне оформлення документів гарантує якість техніки. Наші фахівці завжди раді допомогти вам з вибором обладнання.

Компанія «Будпрокат» надає в оренду надійні практичні драбини

Для виконання різних типів робіт компанія «Будпрокат» надає послугу драбини оренда в Києві. Ціна на товар може бути знижена для постійних клієнтів. При оформленні доставки ми привеземо орендовану техніку прямо на об'єкт і тим самим заощадимо ваш час.

Якщо ви затіяли ремонт або іншу роботу, але не знаєте, яка драбина найбільш підійде, наші консультанти допоможуть вам підібрати кращий варіант.

  • Трисекційна модель привертає увагу своєю універсальністю. Її можна використовувати як приставну або як двосекційну драбину, а також як драбинку. Покриття щабелів неслизьке. До того ж конструкція захищена від випадкового складання за рахунок спеціальних стяжок. Широкі скоби міцно затискають висувні секції.
  •     
  • Драбина-трансформер (чотирисекційна) - багатофункціональна модель. Вона складається з декількох секцій, які можна по-різному з'єднувати для певних цілей. Така конструкція замінює дві окремі драбини, висувну, приставну моделі і навіть робочу платформу.
  •     
  • Найбільш поширеним варіантом для побутового користування є драбинка. У деяких випадках вона доречна і для будівельних робіт.

Компанія «Будпрокат» дбає про своїх клієнтів і надає в послуги прокату тільки якісне обладнання. Звертайтеся до нас, і ми запропонуємо взаємовигідні умови оренди.