Свердління отворів (бетон, цегла, дерево)

Кожному будівельнику прекрасно відомо, що свердлильні роботи можуть відрізнятися своєю різноманітністю, в залежності від просвердлюваного матеріалу, і потреб для яких власне оброблювані отвори будуть використовуватися. Необхідність в свердління отворів виникає практично при будь-яких будівельних роботах, будь то монтаж металевих конструкцій, установка корпусних меблів, дверей, сантехніки або навіть демонтажні роботи. У цьому аспекті, найбільшу важливість набуває свердлильний інструмент, який і дозволяє виробляти необхідні заходи, і що примітно, що застосовується техніка часто ставлять у залежність від просвердлюваного матеріалу. Разом з цим, часто можливість свердління одним і тим же інструментом залежить від встановлюваної оснащення - свердлильних полотен, конструкція яких розрахована на структуру конкретної будівельної поверхні. Але незалежно від поставлених перед вами завдань, оренда дрилів в Києві дозволить виконати свердління будь-якого матеріалу, в тому числі:

- Дерева і металу. Виконання отворів в дереві і металі виконується звичайними дрилями і вважається найпростішим свердлильним заходом. Для цього достатньо взяти в оренду дриль, потужністю в 600 Вт, яка, завдяки генеруються 2,5 тис. Оборотів, без проблем забезпечить прохідність в таких поверхнях, виконуючи свердловини, діаметром до 25 мм. Цього буде достатньо для більшості ремонтно-монтажних заходів.

- Бетону і цегляної кладки. Для обробітку дірок в цих поверхнях, найкраще підійде прокат перфоратора в Києві. Оскільки бутон і цегляна кладка мають надтверді структури, для її проходження необхідна ударна функція, якої якраз і мають перфоратори і ударні дрилі. Вони не володіють значними швидкісними характеристиками, однак за рахунок ударних коливань, способи забезпечити діаметр оброблюваних дірок в 38 мм.

- Залізобетону, асфальту і бетону. Отвори в залізобетоні і асфальті можуть бути виконані тільки за допомогою алмазно-свердлильних технологій, оскільки структура цих матеріалів дуже щільна. Оренда алмазної дрилі не тільки дозволяє з легкістю проходити такі поверхні, але і обробляти в них свердловини, глибиною до 300 мм, стінки яких залишаться ідеально рівними. Завдяки таким показникам, алмазно-свердлильні технології застосовуються в будівництві повсюдно.

У будь-якому випадку, незалежно від поставлених перед вами свердлильних завдань, компанія Будпрокат допоможе підібрати для їх виконання, максимально відповідне обладнання.