Стрічкова шліфувальна машина Makita 9910 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Коли шліфування, обдирання, зачистка і інші варіанти обробки будівельної поверхні мають істотні масштаби, найбільш підходящим варіантом спрощення проведених робіт стане оренда стрічкової шліфмашина Makita 9910 в Києві від компанії Будпрокат. Цей пристрій має унікальну конструкцію, що дозволяє проводити шліфовку до самого краю, в кутах і інших важкодоступних місцях і положеннях. При цьому вона має досить невелику абразивну шлифшкурку, заміна якої здійснюється оперативно за рахунок зручного важеля, практично не змінюючи темпу проведених заходів. Незважаючи на досить велику швидкість протяг стрічки в 270 м за хвилину, незалежно від покладених зусиль, шкурка точно залишиться на місці, завдяки сучасній системі автоматичного центрування.
Для зручності використання, стрічкова шліфувальна машина Makita 9910 напрокат оснащена додатковою наполегливої ручкою, на якій розміщено швидкісний контролер. Вдала балансування, якісний пластик і чудова конструкція забезпечують мінімальну кількість видаваного шуму і вібрацій, а наявність ефективної системи пиловидалення гарантує максимальний комфорт роботи в приміщенні. Примітно, що видалення пилу, можливо, як у невеликій пилозбірник, так і шляхом приєднання пилососа. Зазначимо інші особливості:
Абразивна стрічка не входить в комплектацію поставки;
Пристрій характеризується підвищеною економічністю, споживаючи всього 0,65 кВт;
Рівень шліфування залежить від фракції стрічки;
Не вимагає додаткових зусиль і натискувань на пристрій;
Дозволяє працювати з будь-якими матеріалами, при наявності необхідної шкурки.
Таким чином, оренда стрічковою шліфувальною машинкою Makita 9910 р. в Київ точно стане вдалим способом виконати підготовчі роботи.
Стрічкова шліфувальна машина Makita 9910 -Відеоогляд
Схожі товари