4 офиса в Киеве
Пн-Пт с 8:00 до 18:00 Сб с 9:00 до 16:00 Вс с 9:00 до 15:00

Спецтехніка

Сьогодні, капітальне і дорожнє будівництво передбачає безліч таких видів робіт, виконати які вручну, можливо тільки шляхом залучення значних обсягів людської сили і при наявності необмеженої кількості часу. Однак темпи сучасного будівництва не терплять зволікань, в зв'язку з чим, при проведенні масштабних робіт просто нерентабельно обмежуватися виключно працею робітників - впорається зі значними обсягами завдань, робочим допомагає будівельна спецтехніка напрокат. Під цим визначенням об'єднується безліч видів потужного устаткування, здатного виконувати масу специфічних завдань, починаючи земляними роботами при зведенні об'єктів будівництва та підняттям значних обсягів будматеріалів на висоту, і закінчуючи підготовкою подушки під фундаменти і дороги і ущільненням свіжого асфальту.

Одним з найбільш поширених застосувань спецтехніки, є земельні роботи - вони найбільш актуальні при необхідності зведення житлових будинків, коли для заливки або закладки фундаменту потрібно риття котловану. Для виконання таких завдань прийнято залучати Екскаваторна техніка. При цьому деякі проблеми можуть виникати при приватному будівництві, оскільки далеко не завжди розміри виділених ділянок дозволяють вміщати габаритну будівельну техніку. У таких випадках на допомогу приходить оренда мініекскаватори в Києві. Маючи істотно менші габарити, таке обладнання практично не поступається більш масштабної техніці в продуктивності, забезпечуючи оперативну копку котлованів і ям в обмежених поверхнях, не завдаючи при цьому будь-якої шкоди ділянці.

Однак проблема можливості застосування далеко не завжди грає першорядну роль при залученні спецтехніки - дуже часто стає питання рентабельності. Зокрема, організація асфальтного дорожнього покриття на прибудинковій території та закладка внутрішньодворових майданчиків, стоянок і парковок, вимагає залучення дорожніх котків, використання яких, як і сама їх доставка до місця проведення робіт, є дорогими. Допомогти заощадити дозволяє оренда вібраційного катка в Києві. Він має істотно менші габарити, проте невелика вага компенсується вібраційних механізмом, що забезпечує максимально якісне ущільнення асфальтного покриття.

Що примітно, сфера застосування мініатюрної техніки не обмежується тільки цими роботами - оренда спецтехніки в Києві від компанії Будпрокат, дозволить знайти необхідні обладнання для будь-яких видів робіт, економлячи значні кошти для будівельного бюджету.