Швонарезчик HUSQVARNA K 3000 VAC - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
480 500 480 450 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли будівельні завдання вимагають різання бетонних або асфальтних підстав, найбільш підходящим варіантом стане оренда швонарізчика HUSQVARNA K 3000 VAC в Києві від компанії Будпрокат. Даний потужний агрегат являє собою чудовий електричний різак, оснащений 1,8-кіловатний двигуном, який і приводить в дію абразивну ріжуче полотно, доводячи швидкість його обертання до 4,5 тис. Обертів на хвилину. За рахунок того, що агрегат розрахований на установку 350-міліметрового полотна, він здатний забезпечити пропив, глибиною до 120 мм, якого з лишком достатньо для виконання більшості операцій - прокладки підземних комунікацій, демонтажу або нарізки технологічних швів.

На відміну від інших, оренда швонарізчика HUSQVARNA K 3000 VAC в г. Киев розрахована на ту роботу, де застосування системи водяного охолодження неприпустимо - утворюється пил збирає йде в комплекті насадка. Завдяки системі стандартного «тікає» обертання, оператор може ефективно зарізатися в матеріал, виключаючи виникнення осколків. Сама швидкість обертання контролюється і захищається якісної електронікою, виключаючи можливі перевантаження. Ефектна і ергономічний корпус, в парі з фірмовою системою погашення, роблять роботу апаратом гранично простою і зручною. Відзначимо інші особливості:

- Швидка заміна ріжучого диска за рахунок швидкодіючих засувок шпинделя;

- Оснащений системою плавного пуску, що виключає травми;

- Забезпечує відсутність пилу без вологи;

- Видає низькі рівні шуму;

- Має легку вагу для роботи, як в горизонтальній, так і вертикальній площині.

Завдяки таким властивостям, оренда Нарізувачі швів HUSQVARNA K 3000 VAC буде однаково актуальна як для початківців, так і для вже бувалих майстрів - шляховиків.


Виробник HUSQVARNA
Модель K 3000 VAC
Номінальна потужність, Вт 1800
Напруга, В 220
Номінальний струм, А 20
Максимальна глибина різу, мм 119,4
Число оборотів, об / хв 4500
Маса, кг 8,9
Тиск шуму 88 дБ (A)

 

Швонарезчик HUSQVARNA K 3000 VAC -Відеоогляд