Оренда шурупокрутів, гайкокрутів

Функціональний шурупокрут напрокат заощадить сили і час робочих

Під час будови та ремонту важко порахувати кількість закручених шурупів і болтів. Зробити все це вручну не вистачить сил жодному працівнику. Шурупокрут допоможе зберегти ваші сили і нерви. До того ж з таким корисним інструментом можна виконувати роботу набагато швидше.

Сучасні моделі привертають увагу своєю функціональністю. Вони не тільки закручують і відкручують болти і шурупи, але і свердлять отвори, поєднуючи можливості дриля. Різні насадки допомагають виконувати велике коло робіт. Будівництво, ремонт завершуються, а техніка, на яку було витрачено чимало грошей, залишається. І для побутового, і для виробничого користування набагато вигідніше взяти шурупокрут напрокат.

У Києві ціна на такий інструмент прийнятна. Компанія «Будпрокат» пропонує великий вибір різних моделей по самій помірною вартістю. Ми укладаємо договір оренди на взаємовигідних умовах. Щоб заощадити ваш час, ми також здійснюємо доставку.

Компанія «Будпрокат» пропонує шурупокрут в оренду на вигідних умовах

Консультанти компанії «Будпрокат» завжди допоможуть вам підібрати обладнання, яке найкращим чином підійде для вашої мети. Наприклад, для домашнього ремонту підійде акумуляторний шурупокрут. Він мобільний і працює кілька годин без підзарядки.

Інструмент має широкі можливості для застосування у важкодоступних місцях.

Мережевими шурупокрутами користуються, в основному, для виконання більш масштабних завдань. Такі моделі відрізняються більшою продуктивністю, ніж акумуляторні. Обов'язковою умовою повинен бути доступ до електроживлення.

Різні варіанти передбачають використання додаткових насадок і варіативні регулювання крутного моменту. У Києві в компанії «Будпрокат» Ви можете скористатися послугою шурупокрут оренда за оптимальною ціною. Ми завжди допоможемо підібрати модель Вам по кишені. При оренді на мінімальний термін і для наших постійних клієнтів діє система знижок.