Штроборіз Bosch GNF 65 A - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
280 300 280 260 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Штроборіз Bosch GNF 65 A з електродвигуном на 2400 Вт потужності дуже компактний, функціональний і зручний в роботі. Апарат має можливість прорізання штроби в бетоні від 20 до 65 міліметрів.

Електроніка апарату від всесвітньо відомого бренду Bosch з маркуванням GNF 65 A забезпечує м'який і плавний запуск, що гарантує захист від перевантаження і перегріву, а також оберігає споживача від всякого роду травм.

Прокат штробоіза — послуга, яка дозволяє не обтяжувати себе покупкою нового обладнання, яке в подальшому не знадобиться. Користуючись нашими послугами, Ви заощаджуєте свій час, при цьому використовуючи професійне обладнання, яке дозволить виконати завдання будь-якої складності за короткий термін.

Технічні характеристики:

 • 65
 • 230
 • 220
 • 2400
 • 8,4

 


 

Як правильно користуватися штроборізом?

Зображені складові частини:

1. Вимикач

2. Шкала глубини пропилу

3. Ходові ролики 

4. Додаткова рукоятка

5. Кріплення додаткової рукоятки

6. Затискний гвинт для кріплення додаткової рукоятки

7. Кнопка фіксації шпинделя

8. Захисний кожух з направляючими полозками

9. Затискний важіль для налаштування обмежувача глибини

10. Патрубок відсмоктування

11. Відсмоктуюче коліно

12. Шланг відсмоктування

 

 

1) Попередній вибір глибини пропилу

Установку глибини пропилу дозволяється виконувати тільки при вимкненому електроінструменті. За допомогою упору глибини (6) можна заздалегідь вибрати бажану глибину різання. Натисніть клавішу налаштування упору глибини (5) і пересуньте упор (6) на бажану глибину різання на шкалі (4). Відпустіть клавішу (5). Перевірте фіксування упору глибини (6).

2) Вмикання / вимикання

Перед вмиканням перевірте фіксування блоку фрезерування у верхній позиції. Інакше алмазні відрізні круги можуть стосуватися заготовки і Ви можете при включенні втратити контроль над електроінструментом. Для включення електроінструмента пересуньте вимикач (10) вперед. Для фіксування ввімкненого вимикача (10) натисніть на нього спереду до фіксування. Для вимикання електроінструменту відпустіть вимикач (10) або, якщо він зафіксований, коротко натисніть на вимикач (10) і відпустіть його.

Перед роботою перевіряйте алмазний відрізний круг. Він повинен бути бездоганно встановлений і вільно обертатися. Виконайте пробне включення протягом не менше 1 хвилини без навантаження. Не застосовуйте пошкоджені і вібруючі алмазні відрізні круги або круги з відхиленнями від круглості. Пошкоджені алмазні відрізні круги можуть розірватися і нанести травми.

При перевантаженні двигун зупиняється. Дайте перевантаженому електроінструменту охолонути на максимальному числі обертів холостого ходу протягом 30 сек. Захист від ненавмисного включення запобігає неконтрольований запуск електроінструменту після перерви в подачі живлення. Для повторного включення переведіть вимикач (10) у виключене положення і знову увімкніть електроінструмент.

4) Вказівки щодо застосування

 • Встановіть глибину пропила. Для вирівнювання неточностей, що виникають при виламуванні перемички, глибину пропилу потрібно задавати прибл. на 3 мм більше бажаної глибини паза.
 • Поставить електроінструмент ходовими роликами (7) на підлягаючу обробці поверхню. Вузол фрезерування повинен бути повністю піднятий вгору.
 • Увімкніть електроінструмент.
 • Притисніть кнопку (3) вгору для зняття блокування вузла фрезерeванdя. Повільно занурте вузол фрезерування в матеріал.
 • Ведіть електроінструмент за обидві ручки з помірною, відповідної оброблюваного матеріалу подачею.
 • Завжди ведіть електроінструмент проти напрямку обертання. В іншому випадку виникає небезпека неконтрольованого виходу з прорізи. Ведіть електроінструмент у напрямку стрілки (8).
 • У напрямку різання електроінструмент можна як штовхати, так і тягнути. Вертикальні пази легше виконувати, підтягуючи електроінструмент зверху вниз.
 • Після закінчення робочого процесу підійміть вузол фрезерування при працюючому двигуні з шліца до фіксування у верхній позиції.
 • Вимкніть електроінструмент.
 • Не загальмовуйте алмазний відрізний круг на вибігу бічним тиском!
 • При роботі алмазні відрізні круги сильно нагріваються, не торкайтеся до них, поки вони не охолонуть.

Не ставте електроінструмент, деталі якого ще продовжують обертатися за інерцією, на ходові ролики (3), а покладіть його набік так, щоб алмазні відрізні круги могли вільно обертатися і не дивилися на Вас.

Залишену перемичку в матеріалі виламати за допомогою інструменту для виламування (22). Криволінійні пази неможливі, оскільки алмазні відрізні круги перекошуються в матеріалі. При розрізуванні плит плити повинні лежати або спиратися на міцну основу. При виконанні проломів в стінах, наприклад, за допомогою перфоратора, Ви можете значною мірою запобігти сколювання матеріалу на поверхні, виконавши попередньо борозноробом паз з максимальною глибиною. При обробці особливо твердих матеріалів, наприклад, бетону з високим вмістом гравію, алмазний відрізний круг може перегрітися і бути пошкоджений. Обертаючийся з алмазним відрізним кругом сніп іскор однозначно вказує на це. У такому випадку перервіть процес і дайте алмазному колі охолонути на холостому ходу при максимальній швидкості протягом короткого часу. Значне зниження продуктивності і сніп іскор, що обертається, говорять про те, що алмазний круг притупився. Ви можете його заточити короткими резами в абразивному матеріалі (наприклад, в силікатній цеглі).

Штроборіз Bosch GNF 65 A -Відеоогляд
Схожі товари