Штроборіз Bosch GNF 35 CA - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
230 250 230 220 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Штроборіз Bosch GNF 35 CA застосовується в будівельних і ремонтних роботах для нарізування штроби (кабельного каналу) в бетонних підлогах і стінах. Оснащений інструмент електродвигуном потужністю 1400 Вт. Bosch GNF 35CA має швидку і просту систему регулювання глибини різу (до 35 мм) і ширини прорізання від 3 до 39 мм. Рез здійснюється за допомогою двох алмазних кругів діаметром 150 мм. Завдяки вбудованій системі захисту від перегріву і перевантаження, забезпечений довгий термін служби інструменту. Для збереження приміщення в чистоті, є можливість підключати до штроборіза будівельний пилосос.

Прокат штроборіза Bosch GNF 35 CA можливий у компанії Будпрокат в будь-який зручний для Вас час, за найвигіднішими умовами в Києві. За усіма додатковими питаннями звертайтеся до наших менеджерів, які підберуть інструмент, відповідний для вирішення ваших завдань.

Штроборез Bosch GNF 35 CA

Технічні характеристики

Класифікація Штроборізи
Виробник Bosch
Потужність двигуна, л.с.  
Джерело живлення Від мережі
Потужність 1400 Вт
Потужність, що віддається 820 Вт
Число оборотів холостого ходу 9300 хв-1
Діапазон регулюв. глибини паза 0-35 мм
Ширина паза 3-39 мм
Діаметр круга 150 мм
Вага 4,1 кг

 


 

Як правильно користуватися штроборізом?

 

 

Зображені складові частини:

1. Рукоятка (з ізольованою поверхнею)

2. Замок розблокування

3. Кнопка розблокування фрезерного вузла

4. Шкала глибини пропила

5. Кнопка обмежувача глибини

6. Обмежувач глибини

7. Ходові ролики

8. Стрілка напрямку роботи

9. Кнопка фіксації шпинделя

10. Вимикач

 1) Попередній вибір глибини пропила

Установку глибини пропила дозволяється виконувати тільки при вимкненому електроінструменті. За допомогою упору глибини (6) можна заздалегідь вибрати бажану глибину різання. Натисніть клавішу налаштування упору глибини (5) і пересуньте упор (6) на бажану глибину різання на шкалі (4). Відпустіть клавішу (5). Перевірте фіксування упору глибини (6).

2) Вмикання / вимикання

Перед вмиканням перевірте фіксування блоку фрезерування у верхній позиції. Інакше алмазні відрізні круги можуть стосуватися заготовки і Ви можете при включенні втратити контроль над електроінструментом. Для включення електроінструмента пересуньте вимикач (10) вперед. Для фіксування ввімкненого вимикача (10) натисніть на нього спереду до фіксування. Для вимикання електроінструменту відпустіть вимикач (10) або, якщо він зафіксований, коротко натисніть на вимикач (10) і відпустіть його.

Перед роботою перевіряйте алмазний відрізний круг. Він повинен бути бездоганно встановлений і вільно обертатися. Виконайте пробне включення протягом не менше 1 хвилини без навантаження. Не застосовуйте пошкоджені і вібруючі алмазні відрізні круги або круги з відхиленнями від круглості. Пошкоджені алмазні відрізні круги можуть розірватися і нанести травми.

При перевантаженні двигун зупиняється. Дайте перевантаженому електроінструменту охолонути на максимальному числі обертів холостого ходу протягом 30 сек. Захист від ненавмисного включення запобігає неконтрольований запуск електроінструменту після перерви в подачі живлення. Для повторного включення переведіть вимикач (10) у виключене положення і знову увімкніть електроінструмент.

4) Вказівки щодо застосування

 • Встановіть глибину пропила. Для вирівнювання неточностей, що виникають при виламуванні перемички, глибину пропилу потрібно задавати прибл. на 3 мм більше бажаної глибини паза.
 • Поставить електроінструмент ходовими роликами (7) на підлягаючу обробці поверхню. Вузол фрезерування повинен бути повністю піднятий вгору.
 • Увімкніть електроінструмент.
 • Притисніть кнопку (3) вгору для зняття блокування вузла фрезерeванdя. Повільно занурте вузол фрезерування в матеріал.
 • Ведіть електроінструмент за обидві ручки з помірною, відповідної оброблюваного матеріалу подачею.
 • Завжди ведіть електроінструмент проти напрямку обертання. В іншому випадку виникає небезпека неконтрольованого виходу з прорізи. Ведіть електроінструмент у напрямку стрілки (8).
 • У напрямку різання електроінструмент можна як штовхати, так і тягнути. Вертикальні пази легше виконувати, підтягуючи електроінструмент зверху вниз.
 • Після закінчення робочого процесу підійміть вузол фрезерування при працюючому двигуні з шліца до фіксування у верхній позиції.
 • Вимкніть електроінструмент.
 • Не загальмовуйте алмазний відрізний круг на вибігу бічним тиском!
 • При роботі алмазні відрізні круги сильно нагріваються, не торкайтеся до них, поки вони не охолонуть.

Залишену перемичку в матеріалі виламати за допомогою інструменту для виламування (22). Криволінійні пази неможливі, оскільки алмазні відрізні круги перекошуються в матеріалі. При розрізуванні плит плити повинні лежати або спиратися на міцну основу. При виконанні проломів в стінах, наприклад, за допомогою перфоратора, Ви можете значною мірою запобігти сколювання матеріалу на поверхні, виконавши попередньо борозноробом паз з максимальною глибиною. При обробці особливо твердих матеріалів, наприклад, бетону з високим вмістом гравію, алмазний відрізний круг може перегрітися і бути пошкоджений. Обертаючийся з алмазним відрізним кругом сніп іскор однозначно вказує на це. У такому випадку перервіть процес і дайте алмазному колі охолонути на холостому ходу при максимальній швидкості протягом короткого часу. Значне зниження продуктивності і сніп іскор, що обертається, говорять про те, що алмазний круг притупився. Ви можете його заточити короткими резами в абразивному матеріалі (наприклад, в силікатній цеглі).


Штроборіз Bosch GNF 35 CA -Відеоогляд
Схожі товари