Шоврезчик STIHL TS 800 - аренда, прокат - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
475 500 475 450 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Шоврезчіков STIHL TS 800

Для розрізання матеріалів різних по товщині і щільності рекомендується брати в оренду шоврезчіков (бензоріз) STIHL TS 800. Незамінний при демонтажі і ремонті асфальтового покриття, при ремонтно-будівельних (різка отворів у цегляній кладці або бетоні і т.д.) і рятувальних роботах ( розбір завалів і т.д.). Діаметр диска 40 см забезпечує глибину пропилу в 14,5 см. Використовується виключно для образівно-відрізних робіт. Прилад непридатний для різання дерева або дерев'яних предметів.

Діапазон потужності - від 0,5 до 6,8 кВт / к.с. Забезпечує 9000 оборотів в хвилину пилкового диска.

У момент роботи утримується у висячому положенні. Маса - 13 кг. Шоврезчіков (бензоріз) STIHL TS 800 беруть в оренду через те, що завдяки круговій ручці можливе використання в будь-якому положенні (навіть на вертикальній поверхні). Мобільний. Без прив'язки до джерела електричного живлення. Паливо - бензин. Обсяг бензобака - 1,2 літра. Зручно використовувати в приміщеннях, де відсутня електрика, і на вулиці.

Попередня промивка двигуна приладу дозволяє уникнути забруднення повітря шкідливими відходами. Це особливо актуально в закритих приміщеннях.

Шоврезчіков (бензоріз) STIHL TS 800 також беруть в прокат через те, що він оснащений системою плавного спуску. Вона зменшує вібрації приладу під час експлуатації. А значить і знижує негативний вплив на здоров'я людини. Однак для безпеки рекомендується користуватися засобами індивідуального захисту (беруші - від шуму, рукавичками - від пошкоджень).

Шоврезчик STIHL TS 800 - аренда, прокат -Відеоогляд
Схожі товари