Шланг садовий 30м - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
50 50 50 50 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
У тих випадках, коли необхідність транспортування води по майданчику для поливу або інших потреб є локальною і одиничною, надати таку можливість без зайвих витрат дозволить оренда садового шланга в Києві від компанії Будпрокат. Завдяки своїй чудовій структуру і товщину застосованого 4-слойного текстилю, рукав здатний витримувати тиск до 21 бар, що максимально розширює сферу його застосування, від банального поливу саду, до використання навіть на минимойках високого тиску. Маючи діаметр ? дюйма, він підійде для підключення практично на будь-які подають воду труби і крани, що знову ж таки забезпечує його універсальність. При широкому діапазоні робочої температури, від -10 до +50 С, рукав зможе бути однаково ефективний, як в зимовий, так і літній час року.
Прокат садового шланга р. в Київ надає орендареві бухту, розміром в 30 м, яких точно вистачить для можливих поливальних або інших заходів. Незважаючи на таку довжину, сама бухта має досить невеликі розміри і мала вага, всього 5 кг, що максимально спрощує його транспортування в потрібне місце. Завдяки якісному текстильного армуванню, рукав чудово зберігає свою форму і при цьому залишається максимально гнучким для простих маневрів по майданчику, не перегибаясь і не скручуючись в процесі розмотування і використання. Зазначимо інші особливості:
Стійкий до тріщин, розривів і сильного натягу;
Має яскраву, помітну навіть у траві розмітку;
Має текстуроване, нековзне і приємне на дотик покриття;
Вироблено в Італії.
Таким чином, садовий шланг на прокат допоможе у виконанні будь-яких водних заходів, виключаючи при цьому великі витрати.
Шланг садовий 30м -Відеоогляд
Схожі товари