Оренда щоглових підйомників

Особливості однощоглових підйомників і сфери їх застосування
Вам необхідно повісити люстру або закріпити інший освітлювальний прилад в приміщенні з високою стелею? А може потрібно терміново обслужити промислові датчики? Встановити рекламний щит любо підняти невеликий вантаж? Тоді ви можете замовити у нас оренду однощоглові телескопічного підйомника. Таке обладнання дозволяє легко виконувати роботи на висоті до 10 метрів в самих різних галузях:

в будівництві і монтажі; в комунальному господарстві; при обслуговуванні складських і виробничих приміщень; для клінінгового сервісу об'єктів; в рекламній сфері і так далі.
                         

Крім того, щогловий підйомник нерідко виступає альтернативою класичним будівельними лісами. Для виконання перерахованих робіт, в більшості випадків, підйомник потрібно як разового допоміжний засіб, тому купувати його - справа витратна, фінансово не вигідне для компанії. Куди зручніше і дешевше скористатися прокатом такого обладнання на взаємовигідних умовах.

Особливості підйомників однощоглові типу

Сучасна техніка даної специфіки являє собою механізми, що займають мінімум місця і зручні для роботи навіть в обмежених, але високих приміщеннях, проходах, коридорах. Використовувати такі підйомники можна як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Головні переваги обладнання:

компактність; висока мобільність; зручність і простота експлуатації; невелика вага; надійність; плавний підйом; високі показники безпеки.