Шабельна пила GSA 1100 E - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 100 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Технічні характеристики:


Номінальна споживана потужність 1.100 Вт
Вага 3,9 кг
Довжина ходу пили 28 мм
Число ходів на холостому ходу 0 – 2.700 хв-1
Глибина різання в деревині 230 мм
Глибина пропила в метал. профілях і метал. трубах 20 мм

 

До явних переваг даного обладнання можна віднести вбудовані світлодіоди, які безсумнівно забезпечують хороший огляд заготовки. Пила оснащена потужним двигуном (1,1 кВт), що робить інструмент високопродуктивним. Є спеціальна система SDS, що дозволяє замінити пильні полотна швидко і легко. Під час перерв у роботі можна скористатися металевим зручним гачком для підвішування. А для безпеки та зручності обхвату задуманий прогумований корпус редуктора.

У яких випадках шабельна пила буде Вам вірним помічником?

Садові роботи з обрізки дерев. Д, а можна використовувати метод з використанням ручної пилки, але якщо є можливість полегшити свою працю, використовуючи шабельну пилу, чому б ні? Але тут може встати одне але - фінансове, якщо його немає, тоді обов'язково цей інструмент Вам полегшить життя.
При розборі старих дерев'яних споруд. Ланцюговою пилою буде швидше, але ... Якщо там є металеві предмети, наприклад шурупи або цвяхи, ланцюговою пилою особливо не «розгуляєшся». Однак сабельной пилкою з відповідним полотном - запросто і абсолютно безпечно!
Обрізка труб, арматури в місцях, де іншим інструментом не добратися. Ставимо необхідне полотно і проблема вирішена.


Це лише деякі варіанти використання шабельних пил. Але, мабуть, одним з найбільш важливих переваг є його безпека. При різанні металу - немає іскор, як від «болгарки», значить ймовірність загоряння менше. При обрізанні дерев у важкодоступних місцях і в незручних позах, навряд чи безпечно буде використовувати ланцюгову пилу, та й ручної доведеться неабияк попрацювати - а сабельной: швидко, зручно і без особливих зусиль.

Аренда товара Bosch GSA 1100 E Киев, очень проста, нужно всего лишь позвонить нашим менеджерам, которые дадут ответы на все интересующие Вас вопросы. Вы можете взять в прокат товара Киев Bosch GSA 1100 E в компании “Будпрокат” по доступным ценам на выгодных условиях.

 


Як правильно користуватися шабельною пилою?

Зображені складові частини:

 

1. Пильне полотно

2. Регульована опорна плита

3. Гніздо для пильного полотна

4. Підйомна штанга

5. Важіль SDS для розблокування пильного полотна

6. Гачок для підвішування

7. Блокіратор вимикача
8. Вимикач

9. Шестигранний штіфтовий ключ

10. Світлодіод «Power Light»

11. Рукоятка (з ізольованою поверхнею)

12. Затискна пластинка

13. Гвинти для зміщення опорної плити

 


1) Вказівки по застосуванню

Розпилювання легких будівельних матеріалів:

Перед розпилюванням деревини, деревостружкових плит, будівельних матеріалів і т.д. перевіряйте їх на предмет наявності цвяхів, шурупів і т.д. і використовуйте відповідне пильне полотно. Увімкніть електроінструмент і підведіть його до оброблюваної деталі. Опустіть опорну плиту (2) на поверхню деталі і виконайте пропил з рівномірним зусиллям притиснення і рівномірною подачею. Після закінчення робочого процесу вимкніть електроінструмент. При заклинюванні пильного полотна вимкніть негайно електроінструмент. Розтисніть пропил підходящим інструментом і вийміть електроінструмент.

Пиляння з втопленням (див. Рис. Е-F):

Методом втоплення можна обробляти тільки м'які матеріали, наприклад, деревину, гіпскартон і т. п.! Не оброблюйте металеві матеріали методом втоплення! Для пиляння з втопленням застосовуйте тільки короткі пильні полотна. Встановіть електроінструмент передньою кромкою опорної плити (2) на деталь і включіть інструмент. Якщо електроінструмент має регулятор частоти ходів, встановіть максимальну частоту. Міцно притисніть електроінструмент до деталі і повільно занурте пильне полотно в деталь. Як тільки опорна плита (2) всією площею ляже на деталь, Ви можете пиляти вздовж бажаної лінії різу. Для певних робіт пильне полотно (1) може бути вставлено з розворотом на 180 ° і шабельну пилу можна вести у відповідному повернутому положенні.

Пиляння урівень (див. Рис. G):

За допомогою еластичних біметалевих пильних полотен можна, наприклад, обрізати виступаючі елементи (водопровідні труби і т. д.) врівень зі стіною. Слідкуйте за тим, щоб пильне полотно завжди було довшим діаметра оброблюваної деталі. Небезпека рикошету. Призначте пильне полотно прямо до стіни і бічним тиском на електроінструмент вигніть полотно так, щоб опорна плита прилягала до стіни. Увімкніть електроінструмент і з постійним бічним тиском відпиляйте матеріал.

2) Вибір пильного полотна

Огляд рекомендованих пильних полотен представлений на зображенні нижче. Використовуйте тільки пильні полотна з універсальним хвостовиком? ". Довжина пильного полотна не повинна бути більше, ніж це необхідно для передбаченого пропила. Для пиляння з малим радіусом застосовуйте вузькі пильні полотна.

Установка пильного полотна (див. Рис. А):

Натисніть на важіль SDS (5) вперед і введіть пильне полотно (1) за затискної платівкою (12) в кріплення (3). Відпустіть важіль SDS (5). Перевірте міцність посадки, потягнувши за пильне полотно. Погано закріплене пильне полотно може випасти і поранити Вас. Для певних робіт пильне полотно (1) може бути вставлено в повернутому на 180 ° положенні (зуби звернені нагору).

Вилучення пильного полотна

Перш ніж виймати пильне полотно, дайте йому охолонути. Дотик до гарячого пильному полотну може призвести до травм. Відіжміть важіль SDS (5) вперед і витягніть пильне полотно (1). Відпустіть важіль SDS (5).


Шабельна пила GSA 1100 E -Відеоогляд
Схожі товари