Садова повітродувка-подрібнювач Stihl 81 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
100 100 100 90 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли домашні умови вимагають оперативного виконання якісного прибирання опалого листя або дрібних гілок, не обійтися без використання спеціального інструменту, отримати який за вигідною ціною дозволяє садовий пилосос Stihl 81 на прокат в Києві від компанії Будпрокат. Даний чудовий агрегат оснащений потужним 1,4-кіловатний електричним двигуном, а тому він розрахований на прибирання поблизу будинку. З його допомогою він здатний генерувати чудову швидкість повітряного потоку в 76 м за 1 секунду, завдяки чому всі поставлені завдання будуть виконані максимально швидко. Оператора приємно порадує зручний плечовий ремінь, що розміщує повітродувку на тілі, а також розташування органів управління, дістати до яких можна за допомогою всього однієї руки.

При всіх цих перевагах, головним достоїнством є можливість трансформації повітродуву в зручний садовий пилосос, який, завдяки місткому сміттєзвалище, дозволяє збирати раніше сконцентрований в одному місці сміття. Завдяки такому симбіозу, оренда повітродувки Stihl 81 в Києві дозволяє отримати два пристрої в одному, забезпечуючи повний цикл городньо-садових збиральних заходів. І що найцікавіше, все зібране сміття піддається ретельному подрібненню, дозволяючи згодом використовувати його в якості мульчі. Звернемо увагу на інші особливості:

- Всі необхідні для роботи комплектуючі входять в комплект поставки;

- Перед використанням необхідно подбати про наявність електроживлення;

- Має легку вагу, виключаючи втому оператора навіть при тривалих роботах;

- Оснащений регулятором повітряного потоку, для вибору найбільш підходящого режиму.

При цьому, оренда садового повітродуву Stihl 81 стане хорошим помічником, як для комунальних служб, так і для приватних осіб.

 

Технічні характеристики:

Номінальна напруга (Вт) 230
Потужність (Вт) 1.400
Вага (кг) 3,3
Макс. потік повітря (куб.м/г) 750
Макс. швидкість повітря  (м/с) 76
Садова повітродувка-подрібнювач Stihl 81 -Відеоогляд