Оренда ручної дрилі алмазного свердління

Сьогодні, виготовлення високоточних технологічних отворів є не тільки в промисловості, але і в побутовому будівництві і навіть домашньому ремонті - отримати необхідне для цього обладнання з мінімальними затратами дозволить оренда алмазної дрилі в Києві від компанії Будпрокат. Незважаючи на візуальні відмінності, такі свердлильні пристрої є ручний інтерпретацією алмазно-бурильних установок, розрахованих на експлуатацію коронок з меншим діапазоном діаметрів від 32 до 165 мм. Але незважаючи на це, вони також ефективні при виконанні якісних свердловинних отворів в надтвердих будівельних поверхнях, таких як залізобетон, асфальт, граніт, піщаник, мармур і багато інших. За рахунок потужного двигуна агрегати здатні генерувати до 1900 оборотів в хвилину і чудових крутний момент, які дозволяє обробляти проломи, які не потребують додаткової обробки і готові до використання. З огляду на це, прокат дрилі алмазного свердління відмінно підійде для:

- Прокладки в стінах водопровідних, опалювальних і газопровідних систем;

- Монтажу освітлювальних приладів, встановлення розеток і вимикачів;

- Обробітку віконних і дверних прорізів, демонтажу перегородок;

- Установки кондиціонерів, прокладки воздуховодов і систем вентиляції;

- Установки забірних стовпчиків, монтажу вхідних воріт і т.д.


За рахунок того, що алмазні дрилі напрокат в Києві обладнані системами вологого свердління, робота з ними характеризується практичною відсутністю пиловиділення і підвищеної збереженням ресурсу свердлильних коронок. Незважаючи на відсутність напрямних станин, характерних для більш масштабних установок, забезпечити точність свердління покликані додаткова і наполеглива рукоятки. За допомогою останньої, надаючи додатковий тиск на пристрій, забезпечується підвищена прохідність бура в розрізає. Характеризуючись мінімальними рівнями вібрації і граничної надійністю, прокат алмазної дрилі в компанії Будпрокат все ж має деякі особливості:

- Бури не входять до комплектацію поставки, однак також можуть бути взяті напрокат;

- Функціонально, представлені пристрої допускають установку подовжувачів бурів;

- Проходження армирующих перешкод уповільнює процес робіт і зменшує ресурс свердла;

- Має зручну, практичну конструкцію і невелику вагу, гарантуючи комфорт експлуатації.


Завдяки простоті управління, оренда дрилі алмазного свердління в Києві стане незамінним помічником, як професійному будівельнику, так і домашньому майстру.