Оренда рокли

Орендуючи гідравлічний візок у нас, Ви виконуєте всю необхідну і заплановану роботу, при цьому уникаючи відчутних фінансових витрат на придбання обладнання, утримання сервісних майстерень і технічного персоналу.

Ціни на прокат наших рокл плавно варіюються від роздробу до опту: постійні клієнти обслуговуються за системою знижок.

Перед здачею в експлуатацію кожна одиниця обладнання піддається перевірці в нашому ремонтному центрі, де кваліфікований персонал переконується в справності обладнання. Співпрацюючи з нами, можете бути впевненими: ніяких форс-мажорів не буде, зрозуміло, при дотриманні правил експлуатації.

Орендуючи роклу у Будпрокат, наші клієнти отримують пряму економічну вигоду, отримуючи можливість інвестувати кошти у власну діяльність Якщо Ваш склад, магазин або складський комплекс відчуває потребу в розширенні парку гідравлічних візків на обмежений термін, наприклад, на один сезон, але Ваше підприємство не планує їх придбання, зверніться до нас: Будпрокат в змозі запропонувати в оренду широкий асортимент високоякісної навантажувальної складської та маніпуляційної техніки від провідних світових виробників.