Різка кабельних каналів (штроб)

Безліч електромонтажних, сантехнічних, інженерних робіт вимагають прокладки кабельних, трубних та інших видів комунікацій в стінах, що вимагає обробітку технологічних кабельних каналів для досягнення максимального естетичного ефекту. І саме виготовлення таких каналів часто стає проблемою для робітників, оскільки перед ними ставиться завдання не тільки виконати борозни необхідної глибини і товщини, але і при цьому максимально зберегти обробку, що особливо складно у випадках з залізобетонними перегородками і плитами перекриттів. У таких випадках, для різання кабельних каналів необхідно використовувати спеціальний інструмент - штроборез, який, завдяки своїй конструкції та алмазним абразивним дискам, дозволяє виконати штробление каналів для прокладки комунікацій максимально простим і оперативним.

Різка якісних штроб забезпечується за рахунок наявності двох пив, регульованих по ширині пропила і глибині. Такий функціонал дозволяє здійснити попередню розмірів оброблюваної штроби, що в підсумку, гарантує точність зробленого каналу і можливість його естетично охайного оформлення. Саме виготовлення штроб за допомогою штроборізи відрізняється простотою - здійснивши необхідну розмітку поверхні і підключивши апарат до пилососа, проводиться його запуск. Після цього штроборез встановлюється на робочу поверхню згідно з розміткою, здійснює прорізом вхідних отворів і виробляє різання по ходу обертання дисків. Безумовно, після закінчення штробільних робіт все одно зажадає вирубувати прокладочні штробу, проте завдяки пропилу, зробити це можна буде звичайним зубилом.

Ролики, розміщені на кожусі пристрої, забезпечують його пересування по робочій поверхні, виключаючи його псування. Що примітно, прохідність при штроблення буде залежати від глибини пропилюємо штроби, якості абразивних полотен, потужності пристрою та інших суб'єктивних факторів. Але незалежно від цього, проштробленний канал буде акуратним і точно підходить під прокладаються в стінах комунікації. При цьому, важливо максимально знизити витрати на таке Шробленіе, оскільки вартість зазначеного інструменту є досить високою. Максимально заощадити на цих роботах, дозволить оренда штроборіза в Києві від компанії Будпрокат - надійний спосіб отримати якісне обладнання уникаючи його покупки.