Різка дерева і металу

Як відрізати трубу

Якщо у Вас з'явилася необхідність обрізати металеву трубу, квадратну або круглу, різні металеві прути, то для цього Вам буде потрібна болгарка. З її допомогою Ви зможете не тільки проводити обрізку, але й шліфувати і зачищати, знадобитися тільки змінити сам диск. Так само можна підібрати болгарку, виходячи зі своїх потреб: покомпактніше або ж з великим диском і потужнішу.


 Чим різати дошку

Якщо потрібно порізати дерев'яну дошку уздовж або отторцевати її краї, Ви можете взяти в оренду торцювальну пилу. При невеликих об'ємах розпилу, можна взяти напрокат ручну дискову пилу. Для більш точного розпилу потрібні торцювальні пили з регулюванням кута і ширини розпилу. Торцювальні пили також відмінно підійдуть для порізки ламінату, паркетної дошки, стельових карнизів.

 


Чим фігурно вирізати фанеру

Хочете вирізати фігурно фанеру або стільницю для кухні? Для цього Вам потрібно взяти оренду електролобзик. Розмічаєте місце різу і не поспішаючи прорізаєте по лінії, в результаті отримаєте ідеальний рез. Лінія різу може бути не тільки прямолінійною, але й фігурної. 

 


 Різання металу без іскор

Потрібно терміново обрізати трубу або арматуру, але робота відбувається в місці з високою ймовірністю утворення вогню? У такому випадку потрібно дотримувати акуратність, адже при роботі з болгарками виробляється велика кількість іскор. Для безпечної роботи, без іскроутворення, підійде шабельна пила Bosch GSA 1100E. Також пилою дуже комфортно обрізати гілки дерев і кущів, досить поміняти тільки пилку.

 


Різка у важкодоступних місцях

Якщо у Вас виникло питання, як акуратно обрізати частину ламінату, шматочок гіпсової колони, який виступає, та інших поверхонь, до яких доступ обмежень і, одночасно, потрібна висока якість виконання роботи. Для таких робіт Ви можете взяти в оренду реноватор, який, завдяки мікровібрації ножа, проводить обрізку. На даний інструмент можливо встановлювати різні ножі, які будуть зручні саме для Вашої роботи.

 


 

Спиляти дерево

Якщо у Вашому дворі є старе дерево, яке становить небезпеку, і Ви зважилися його спиляти, тоді Вам потрібна ланцюгова електропила в оренду. Досить легка і компактна, підходить для роботи навіть на висоті. Після того як Ви повалили дерево, за допомогою електропили Ви можете його розрізати на дрібні частини, акуратно скласти або транспортувати в інше місце.