Рідкопаливний нагрівач з непрямим нагрівом MASTER BV 77 E - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
280 300 280 280 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Для постійних клієнтів і наших гостей пропонується оренда дизельної теплової гармати Master BV77E в Києві на взаємовигідних умовах. Цей агрегат перетворює паливо в теплову енергію з високим коефіцієнтом корисної дії. Він призначений для ефективного обігріву гаража, теплиці, оранжереї, майстерні, складських приміщень середніх і великих площ. Також використовується при проведенні ремонтно-будівельних робіт для просушування ділянок з оздоблювальними роботами (штукатурка, шпаклівка, фарбування). У деревообробному цеху такий обігрівач просушити продукцію до потрібного стану.

Дизельний теплової нагрівач Master здається в оренду, попередньо пройшовши техогляд. Невеликі розміри, простоту управління, мобільність в застосуванні є основними відмінностями цієї моделі. Корпус виготовлений з оцинкованої сталі, покритий порошковою фарбою для опірності корозії. Він встановлений на колісній базі, що дозволяє швидко змінити місце обігріву. Паливний бак заправляється соляркою або гасом (стежте за якістю, хоча є два фільтри), за рівнем можна спостерігати за зовнішнім датчику. Пуск виконується натисканням кнопки, після чого прозвучить нетривалий тріск, який видають працюють електроди запалювання, і включиться вентилятор.

Встановлюйте орендовану дизельну теплову гармату Майстер таким чином, щоб був забезпечений постійний приплив свіжого повітря. Апарат може працювати тривалий час, не вимагаючи відходу, є операційна можливість підключення виносного термостата. Механізм захищений від перегріву електронним блоком, який відповідає за стабільне утворення полум'я. Оформляючи оренду дизельної теплової гармати в харківському «Будпрокат», ви можете скористатися додатковою послугою з доставки замовлення в потрібне вам місце.

Рідкопаливний нагрівач з непрямим нагрівом MASTER BV 77 E -Відеоогляд
Схожі товари