Рідкопаливний нагрівач MASTER BV 290 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
500 500 450 400 3000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Для домашнього або професійного ремонту та будівництва оренда дизельного обігрівача - кращий вихід з положення, коли потрібен непрямий локальний або загальний нагрів приміщення (об'єкта). Ця теплова гармата володіє такими незаперечними перевагами:
· Економічний і швидкий спосіб обігріву;
· Простота технічного обслуговування;
· Надійна система безпеки (термостати перегріву й охолодження);
· Мобільність і простота управління.
Італійський виробник подбав про якість свого вироби: камера згоряння виконана з нержавіючої сталі, корпус має термостійке покриття, електронна система стабілізує полум'я, а фотоелемент відключить двигун при відсутності вогню.
Оренда дизельного обігрівача Master BV290 E в Києві істотно скоротить ваші витрати і заощадить час. Крім нагріву він ще знижує вологість і змушує циркулювати повітря. Поставте апарат так, щоб до нього був вільний доступ повітря (не ставте впритул до стіни). Підготовка до роботи буде недовгою: вам потрібно залити якісне паливо в бак, підключити кабель живлення і натиснути пускову кнопку.
Взявши в прокат дизельний обігрівач Master BV290 E в Києві, ви можете знайти йому застосування для обігріву в таких випадках:
· Складські приміщення та ангари;
· Агропромислові споруди (теплиці, сушарки зерна);
· Оздоблювальні роботи в житловому і нежилому приміщенні;
· Заміський будинок або гараж;
· Промислові будівлі;
· Лакофарбові роботи на станції технічного обслуговування.
Запустивши орендований в Києві дизельний обігрівач, не залишайте його без нагляду. Забороняється блокувати забір повітря і сопло. Поглядайте на індикатор пального в баку: він повідомить вам про його залишковому кількості. Теплова гармата безжально розправляється з холодом.

Рідкопаливний нагрівач MASTER BV 290 -Відеоогляд