Жидкотопливные нагреватели а аренду

У тих випадках, коли промислові і виробничі потужності потребують додаткового мобільному обігріві і звичайні електричні обігрівачі нездатні заповнити відсутні обсяги тепла, допоможе лише оренда рідиннопаливних теплових гармат в компанії Будпрокат. Конструктивно ці теплопушки працюють тільки на дизельному паливі і за рахунок значних обсягів вихлопних газів характеризуються непрямим способом нагріву - тепло подається в опалювальне приміщення по гафрірованной трубі, що входить в комплектацію. Залежно від потужності буде залежати і обсяг споживання палива, який складе від 1,6 до 7 л / год, що, однак, завдяки містким баків, не заважає використовувати їх на протязі більш ніж 10 годині на одній заправці. Так, агрегати розраховані на задоволення виключно промислових потреб, оскільки генеруються ними теплові потоки досягають від 500 до 3300 м3 / год! Завдяки таким показникам, оренда дизельних теплових гармат в Києві відмінно підійде для обігріву:

- Складських приміщень, тентових наметів, робочих майданчиків;

- Столярних майстерень, ангарів, теплиць і корівників;

- Цехів, станцій техобслуговування, гаражних кооперативів;

- Супермаркетів, адміністративних будівель, критих спортивних споруд;

- Салонів автомобілів, великих будівельних побутівок;

- Заводських приміщень, масштабних будівництв і інших промислових об'єктів.

Оскільки температура повітря на виході може досягати 250 ° С, оренда дизельної гармати в Києві забезпечить оперативний і істотний нагрів навіть найбільшого приміщення. Однак це зовсім не означає, що нагрів буде безконтрольним - можливість підключення термостата дозволяє забезпечувати необхідний в приміщенні мікроклімат. Принцип непрямого нагріву виключає потрапляння продуктів згоряння, гарантуючи екологічно чисте тепло і дозволяючи використовувати теплопушки для приміщень з людьми і тваринами. Обладнані якісної електронікою, агрегати повністю безпечні і максимально прості в управлінні, за рахунок чого, прокат дизельної гармати не завдасть проблем навіть недосвідченим користувачам. Відзначимо інші особливості:

- У комплект входить транспортувальна візок, що забезпечує легку перевезення;

- Оснащені індикаторами рівня палива, забезпечуючи повноцінний контроль;

- Захисний кожух виключить перегрів - зовнішній корпус при роботі не нагрівається;

- Має порівняно компактні габарити і вага.

Таким чином, дизельні гармати напрокат стануть чудовими помічниками і дозволять вирішити більшість проблем з портативним обігрівом промислових масштабів.